1606

Certifikáty

Na sklade

4,95 € s DPH

ks

Bylinné kvapky pre podporu imunity, energie, koncentrácie a pamäti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Rozchodnica rhodiola rosea bylinné kvapky Allnature 50 ml

Vysoko v horách vonia rastie vysoko chránená rozchodnica ružová, inak bylina známa pod latinským názvom rhodiola rosea. Chránená a vzácna je z dvôvodu, že jej výnimočné vlastnosti poznali už naši predkovia, predovšetkým v severských krajinách a v Rusku, kde ju vytrhali skoro do poslednej rastliny. V týchto krajinách bola rozchodnica odjakživa predpisovaná na liečbu tuberkulózy a po celom svete je známa predovšetkým ako bylina na podporu energie, imunity, koncentrácie, pamäti a mysle. Študie hovoria o rhodiole tiež ako o silnom adaptogéne, teda prostriedku, ktorý zvyšuje odolnosť organizmu v zmenených podmienkach. Naopak tradičná medicína bylinu považuje za výborný prostriedok pre celkovú harmonizáciu a vyrovnanosť tela aj ducha.

Predávkovanie môže viesť z roztržitosti, bolesti hlavy ale aj podráždenosť. Nežiadúce účinky po znížení dávkovania síce zmiznú, no dodržujte dávkovanie tak, ako je doporučené.

Dávkovanie:

3x denne 1-2 ml (15-30 kvapiek)

Uchovávajte mimo dosah detí. Výrobok nie je určený deťom do troch rokov. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte dennú dávku. Výrobok nie je určený na náhradu pestrej a vývaženej stravy. 

Zloženie:

voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 obj. % alk.), Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Konzistencia
tekutina
Objem
50 ml

Kontaktujte nás!