Doprava ZADARMO nad 45€
Ricínový olej BIO SALOOS Naturcosmetics 50ml
Ricínový olej BIO SALOOS Naturcosmetics 50ml
Novinka Bio

Ricínový olej BIO SALOOS Naturcosmetics 50ml

SALOOS Naturcosmetics

Ricínový olej v bio kvalite od SALOOS je vynikajúcim pomocníkom pri viacerých problémoch - ošetruje suchú pokožku, zvláčňuje ju a regeneruje, postará sa o vaše jazvy, podporí hustotu a rast vašich rias a obočia a tiež sa postará o vaše vlasy. To je skutočne veľa dôvodov na to, aby ste začali používať ricínový olej a užili si všetky jeho priaznivé účinky! Nemusíte míňať peniaze na drahé kozmetické prípravky, odteraz vám bude stačiť jeden. Viac info

Na sklade 1 - 5 ks, odosielame do 24 hodín
4,49 €
ks
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Ricínový olej BIO SALOOS Naturcosmetics 50ml

Ricínový olej je výborný na suchú pokožku a zhojené jazvy. Podporuje rast a hustotu rias a obočia, vhodný na vlasový zábal alebo masku. Teplý obklad pôsobí blahodarne na kožu namáhaných častí tela. Regeneruje a zvláčňuje pokožku.

Vlastnosti ricínového oleja:

  • vhodný na suchú pokožku,
  • pomáha hojiť pooperačné jazvy,
  • pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc,
  • podporuje regeneráciu pokožky,
  • regeneruje stuhnuté svaly a kĺby,
  • poskytuje ochranu pred slnkom s SPF 6.

Má výrazné laxatívne účinky, preto je nutné dbať na opatrné dávkovanie a je lepšie poradiť sa s odborníkom.

Použitie

Na jazvy

Aplikujte dostatočné množstvo ricínového oleja na pokožku a jemne vmasírujte. Mastné kyseliny obsiahnuté v oleji prenikajú hlboko do tkaniva jazvy, regenrujú pokožku jazvy a podporujú rast zdravého tkaniva okolo nej. Jazva pomaly vybledne.

Na vlasy

Ricínový olej pomáha zachytávať vlhkosť vo vlasoch a zabezpečuje výživu pokožky hlavy. Hydratačné vlastnosti pomáhajú vlasom aby boli lesklé a zdravo vyzerajúce. Olej má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, zlepšuje prietok krvi a krvného obehu v pokožke hlavy. 

Na riasy

Pred prvým použitím otestujte znášanlivosť na olej aplikovaním malého množstva oleja na vnútornú stranu zápästia. Ak dôjde k podráždeniu, nepoužívajte olej na riasy!

Aplikujte ricínový olej na riasy večer pred spaním. Uistite sa, že vaše riasy sú úplne čisté. Na jemný tampón aplikujte malé množstvo oleja a opatrne pretrite tampónom vrchnú líniu rias. Dbajte na to, aby sa olej nedostal do očí, môže pôsobiť dráždivo a je potrebné ho ihneď vymyť vodou. Nechajte pôsobiť. Ráno ricínový olej umyte čistou vodou alebo odtraňovačom make-upu.

Zloženie

100% ricínový olej lisovaný za studena

Typ pokožky suchá, citlivá
Konzistencia olej
Pre časti tela tvár, telo
Problémy unavené vlasy, problém s rastom vlasov
Priaznivé účinky vlasy a nechty, kožné problémy