Doprava ZADARMO nad 35 €

Prírodný šampón odstraňujúci zápach pre domácich miláčikov Attitude 473ml

Attitude

Odstráňte nepríjemný zápach vášho domáceho miláčika rýchlo a jednoducho. Prírodný šampón Attitude je špeciálne navrhnutý tak, aby odstraňoval pachy bez toho, aby domácich miláčikov vystavoval škodlivým látkam. Jemná upokojujúca vôňa levandule pripraví príjemné chvíle pri umývaní a srsť vášho zvieratka bude zbavená všetkých pachov. Šampón jemne čistí pokožku srsť a zanecháva ju krásne leskú. Viac info

Dostupnost do 5 dní
12,90 €
Certifikáty
Kód produktu: 1848 Výrobca: Attitude Pridať k obľúbeným produktom
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Prírodný šampón odstraňujúci zápach pre domácich miláčikov Attitude 473ml

Prírodný šampón Attitude odstraňuje nepríjemný zápach vášho domáceho miláčika. Šampón je vyrobený s rastlinnými a minerálnymi prísadami, ktoré zápach bezpečne odstránia.

Hypoalergénny šampón má príjemnú levanduľovú vôňu, ktorá je jemná pre citlivé ňufáčiky a zároveň je šetrný k pokožke a srsti vášho zvieratka. Po kúpeli ju zanecháva čistú, bez zápachu a srsť zostáva príjemne hebká a lesklá. pH šampónu je vyvážené s ohľadom na zdravú pokožku a srsť. 

Prírodný šampón je vhodný pre všetky plemená psov, mačiek a ostatných drobných chlpatých zvierat. Povrchovo aktívne látke sú vyrobené z obnoviteľných surovín ako je rastlinná glukóza a mastné alkoholy. 

Šampón neobsahuje laretát sodný - povrchovo aktívnu látku, ani potenciálne škodlivé látky ako je fenoxyetanol, formaldehyd alebo uvoľňovače formaldehydu, benzylalkohol ani MIT.

Použitie

Na navlhčenú srsť naneste šampón, napeňte a potom dôkladne opláchnite. Šampón je vhodný pre psov, mačky a ostatné chlpaté zvieratá. 

Zloženie

Aqua / voda /, kokos-sulfát sodný, glycerín, kokos-glukozid, chlorid sodný, kokosylizetionát sodný, glyceryloleát, guma cyamopsis tetragonoba (guarová), trietylcitrát, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, linalylacetát*, geranylacetát*, eukalyptol*, gáfor*, beta-karyofylén*, hexylmetylketón*, *vôňa (parfum).
EN: Aqua / water / eau, sodium coco-sulfate, glycerin, coco-glucoside, sodium chloride, sodium cocoyl isethionate, glyceryl oleate, cyamopsis tetragonoba (guar) gum, triethyl citrate, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, linalyl acetate*, geranyl acetate*, eucalyptol*, camphor*, beta-caryophyllene*, hexyl methyl ketone*, *fragrance (parfum).

Vôňa bez vône
Objem 473 ml
Určené pre zvieratá