177-03116003

Certifikáty

Nie je na sklade

5,80 € s DPH

ks

Pleťový peelingový krém veľmi účinne, hĺbkovo pleť vyčistí, vyhladí a rozžiari, je to dôležitý krok pre rozžiarenú pleť. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Pleťový peeling s olivovým olejom 100ml Olive oil of Greece

Pleťový peeling s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je exfoliačný krém, ktorý obsahuje jemné častice z olivových kôstok, ktoré účinne odstraňujú všetky odumreté bunky a vrstvy nečistôt z pleti tváre. Pleťový peelingový krém veľmi účinne, hĺbkovo pleť vyčistí, vyhladí a rozžiari, je to dôležitý krok pre rozžiarenú pleť.

Pleťový peeling obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

BONSURF CB OLIVE

je rastlinné penidlo získané z olivového oleja. Má dobré dermatologické vlastnosti, je dokonale tolerované kožou.

PRÍRODNÉ HLINY  

absorbujú nečistoty z najhlbších vrstiev pokožky a dodávajú pokožke cenné stopové prvky.

 Použitie: 

Aplikujte na navlhčenú pokožku a masírujte jemne, ľahkými krúživými pohybmi. Následne  pleť opláchnite vlažnou vodou. Použite dvakrát do týždňa.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!