0182

Certifikáty

Na sklade

9,90 € s DPH

ks

Pleťové sérum predstavuje intenzívnu starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Pleťové sérum na tvár,krk,dekolt s olivovým olejom 30 ml Olive oil of Greece 

Pleťové sérum na tvár, krk a dekolt s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“  predstavuje intenzívnu starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. Sérum je veľmi ľahké a súčasne kombinuje mnohé moderné zložky, ktoré pomáhajú pleti v boji proti starnutiu a tvorbe vrások,  zabezpečujú jej výrazné hydratačné, tonizujúce a energizujúce účinky.

Použitie: Sérum rovnomerne naneste na dobre vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu ľahkými masážnymi pohybmi. Sérum používajte pravidelne každý deň, ráno aj večer ako doplnok k používaniu denných a nočných krémov.  

 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ – má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP – je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

FUCOCERT –  je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

KREATÍN – je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov. 

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6