(4)

0071

Certifikáty

Na sklade

9,30 € s DPH

ks

Pleťová maska je inovatívny produkt, ktorý garantuje viditeľný výsledok už za 5 minút, po prvom použití. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Pleťová maska - dvojfázova hydratačná s Q10 s ružovým olejom 30 ml

Pôsobí dvojfázovo, kombinuje exfoliačný a regeneračný efekt, čistí pokožku, poskytuje jej pocit komfortu, zlepšuje textúru pleti, vyhladzuje ju, zároveň chráni a vyživuje. Obsahuje najcennejší éterický olej: 100%ružový olej z bulharskej ruže ROSA DAMASCENA a iné aktívne zložky ako sú: ružová voda, glycerín, keratín a koenzým Q10. Pri pravidelnom používaní je pokožka hodvábne hladká a obnovená. Maska je výborne znášanlivá pre všetky druhy pletí, je antialergická.

Maska neobsahuje PARABÉNY a agresívne konzervačné látky.

Použitie:

Rovnomernú vrstvu masky naneste na dôkladne očistenú pleť na tvári, šiji a dekolte. Vyhnite sa očným partiám. Po 15- 20 minútach opláchnite vlažnou vodou. Vo veku 20-35 rokov používajte masku 2-3 krát týždenne na hydratáciu pokožky alebo mrazenú verziu* iba na hĺbkové čistenie mastnej pleti. Vo veku 35+ rokov používajte masku 5-7krát týždenne na hydratáciu a regeneráciu buniek pokožky.
*Pre zmiešanú a mastnú pleť sa odporúča zmrazenie masky a následné nanášanie na pokožku vo forme ľadu tým dochádza k stimulovaniu krvného obehu a k zmenšeniu pór.

22. 09. 2019, 11:44

VÝBORNÝ PRODUKT, JAKÝCH JE VELMI MÁLO. JANKA

NEZNÁM ŽÁDNÉ, BOHUDÍK.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (1) Nie (0)

Regina Floris

Regina Floris

05. 10. 2016

Séria kozmetických výrobkov „REGINA FLORIS“ with rose oil of bulgaria je vyrobená bez použitia parabénov a  agresívnych konzervačných látok. Séria „REGINA FLORIS“ je vyvinutá na základe prírodných aktívnych zložiek, ktoré obsahujú prírodné látky, využíva najmä priaznivé účinky 100 % bulharského ružového oleja a ružovej vody na pokožku, ktoré pôsobia synergicky na komplexy obsahujúce aktívne zložky na dosiahnutie úplného a najmä viditeľného efektu jej vyhladenia, výživy a hydratácie.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4