(2)

0187

Certifikáty

Na sklade

9,90 € s DPH

ks

Krém dodáva pleti okolo očí mladistvý a svieži vzhľad. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Očný krém s olivovým olejom 30ml Olive oil of Greece

Očný krém s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ predstavuje inovatívny recept, ktorý pomáha minimalizovať a odstraňovať tmavé kruhy, opuchy a negatívne známky stresu a únavy v oblasti očí. Krém dodáva pleti okolo očí mladistvý a svieži vzhľad.

Očný krém s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

BEAUTIFEYE 

 je inovatívna a všestranná starostlivosť o očné kontúry. Je preukázané, že omladzuje oblasť pokožky okolo očí, bojuje proti vráskam, opuchom, tmavým kruhom pod očami a spôsobuje zdvihnutie horných viečok očí.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

FUCOCERT –  je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie: 

Krém pravidelne, každé ráno a večer aplikujte  na dobre vyčistenú pleť okolo očí ľahkým poklepaním od vnútorného k vonkajšiemu kútiku každého oka.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Ach tie oči!!

Ach tie oči!!

05. 10. 2016

Dnes sme si pre Vás pripravili článok o očiach a starostlivosť o nich.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 5