(1)

187-03113005

Certifikáty

Na sklade

15,50 € s DPH

ks

Krém dodáva pleti okolo očí mladistvý a svieži vzhľad. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Očný krém s olivovým olejom 30ml Olive oil of Greece

Očný krém s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ predstavuje inovatívny recept, ktorý pomáha minimalizovať a odstraňovať tmavé kruhy, opuchy a negatívne známky stresu a únavy v oblasti očí. Krém dodáva pleti okolo očí mladistvý a svieži vzhľad.

Očný krém s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

BEAUTIFEYE 

 je inovatívna a všestranná starostlivosť o očné kontúry. Je preukázané, že omladzuje oblasť pokožky okolo očí, bojuje proti vráskam, opuchom, tmavým kruhom pod očami a spôsobuje zdvihnutie horných viečok očí.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

FUCOCERT –  je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie: 

Krém pravidelne, každé ráno a večer aplikujte  na dobre vyčistenú pleť okolo očí ľahkým poklepaním od vnútorného k vonkajšiemu kútiku každého oka.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Ach tie oči!!

Ach tie oči!!

05. 10. 2016

Dnes sme si pre Vás pripravili článok o očiach a starostlivosť o nich.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2