181-03113003

Certifikáty

Na sklade

13,50 € s DPH

ks

Krém prináša skutočné potešenie pre zákazníka. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Nočný pleťový krém na normálnu a suchú pleť s olivovým olejom  Olive oil of Greece

Nočný pleťový krém pre normálnu a suchú pleť s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ predstavuje výbornú regeneračnú nočnú starostlivosť o pleť, ktorá zabezpečuje zvyšovanie jej elasticity, tonusu a lesku. Krém má sviežu, jemnú vôňu a textúru, ktoré prinášajú skutočné potešenie pre zákazníka.

Nočný krém pre normálnu a suchú pleť s olivovým olejom obsahuje účinné látky:  

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP   

moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

EXTRAKT Z KAVIÁRU 

je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, karotenoidy, bielkoviny a vitamíny D, B2 a B12. Je známy pre svoje intenzívne výživné a protizápalové vlastnosti, dodáva pleti energiu.

Použitie: 

Krém pravidelne, každý večer nanášajte krúživými masážnymi pohybmi na dôkladne očistenú a tonizovanú pleť tváre, krku a dekoltu.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4