0184

Certifikáty

Nie je na sklade

9,90 € s DPH

ks

Nočné sérum je zložené z koncentrovaných výživných, prírodných, rastlinných olejov a najmodernejších aktívnych zložiek. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Nočné pleťové obnovujúce sérum  s olivovým olejom 20 ml  Olive oil of Greece

Nočné pleťové, obnovujúce sérum s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je zložené z koncentrovaných výživných, prírodných, rastlinných olejov  a najmodernejších aktívnych zložiek. Sérum je zamatové na dotyk, upokojuje, vyživuje a omladzuje pokožku tváre, krku a dekoltu.

Nočné pleťové, obnovujúce sérum s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

Použitie:

 Naneste ľahkými masážnymi pohybmi na dobre vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu 2-3 kvapky nočného séra. Sérum používajte pravidelne každý deň, ráno aj večer ako doplnok k používaniu denných a nočných krémov.  

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6