Mikulášska doprava zadarmo od 10 €
Náplasť proti bolesti Wutong TianDe 5 ks
Náplasť proti bolesti Wutong TianDe 5 ks

Náplasť proti bolesti Wutong TianDe 5 ks

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (6)Počet hviezdičiek je 4 z 5
TianDe

Náplasti vhodné na natiahnuté väzy, vyvrtnutia, zlomeniny, osteochondrózu a reumu. Viac info

Dostupnost do 3 dní
5,40 €
Kód produktu: 1216 Výrobca: TianDe Pridať k obľúbeným produktom
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Náplasť proti bolesti kĺbov Wutong TianDe 5 ks

Náplasti Jian Kang a Wutong sa môžu používať buď samostatne, alebo ako súčasť komplexnej terapie oporného a pohybového ústrojenstva. Náplasti sa používajú jednorázovo, alebo ako súčasť liečebných programov.

Doporučený liečebný program s použitím náplastí Wutong sa stanoví individuálne, orientačná doba trvania programu je 20 až 25 dní.

Pokiaľ bolesti pretrvávajú v priebehu dňa a zhoršujú sa pri pohybe a fyzickej záťaži, doporučuje sa cez deň používať náplasť Wutong a na noc protizápalovú náplasť Jian Kang.

Pri ostrej bolesti, ktorá sa stupňuje v noci sa odporúča na noc používať náplasť Wutong a cez deň zas náplasť Jian Kang.

Náplasti v kombinácii s liečebným telocvikom, masážami a fyzioterapiou výrazne zvyšujú efektivitu liečby. Používanie náplastí nebráni pri cvičení a športe - behu, chôdzi, tanci alebo fitness.

Fytonáplasti odstraňujú zápaly, tlmia bolesť, posilňujú svalové tkanivo a pomáhajú obnoviť životnú energiu.

Fytopatch na telo "Wutong" má anti-stresujúce účinky, protizápalové účinky, analgetické účinky, redukuje opuchy a zlepšuje miestne prekrvenie.

Použitie: 

Náplasti sú odporúčané pre prevenciu a pre úľavu pri zápalových a metabolických zmenách pohybového aparátu. Prilepte fytopatch na tlakové body na teleFytopatch používajte 8-12 hodínPo 3  8 hodinách sa postup môže opakovaťOdporúčaný priebeh používania náplastí je 20-25 dní.