189-03107001

Na sklade

2,50 € s DPH

ks

Mydlo pretransformuje vaše umývanie a kúpanie na jemnú starostlivosť o pokožku rúk a celého tela, súčasne poteší vaše zmysly. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Mydlo s olivovým olejom 100g Biofresh

Mydlo s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ pretransformuje vaše umývanie a kúpanie na jemnú starostlivosť o pokožku rúk a celého tela, súčasne poteší vaše zmysly. Jemná pena a rozkošná vôňa mydla účinne čistí, uvoľňuje a dodáva energiu do celého tela.

Mydlo s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

ARGÁNOVÝ OLEJ 

je výživnou látkou vhodnou najmä pre suchú pokožku a pokožku, ktorá má sklony k tvorbe ekzému, podieľa sa na obnovovaní prirodzenej ochrannej vrstvy pokožky. Používaním argánového oleja je pokožka mäkká, elastická a dodáva pokožke pocit pohodlia a komfortu. 

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

Použitie:

Pokožku namokrite vodou a  namydlite mydlom, kým sa nevytvorí pena. Následne poumývajte pod tečúcou vodou.  

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3