(3)

Akcia - 25% Výpredaj

0189

Certifikáty

Na sklade

1,43 € s DPH

1,90 €

0,47 € s DPH (25%)

ks

Mydlo pretransformuje vaše umývanie a kúpanie na jemnú starostlivosť o pokožku rúk a celého tela, súčasne poteší vaše zmysly. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Mydlo s olivovým olejom 100g Biofresh

Mydlo s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ pretransformuje vaše umývanie a kúpanie na jemnú starostlivosť o pokožku rúk a celého tela, súčasne poteší vaše zmysly. Jemná pena a rozkošná vôňa mydla účinne čistí, uvoľňuje a dodáva energiu do celého tela.

Mydlo s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

ARGÁNOVÝ OLEJ 

je výživnou látkou vhodnou najmä pre suchú pokožku a pokožku, ktorá má sklony k tvorbe ekzému, podieľa sa na obnovovaní prirodzenej ochrannej vrstvy pokožky. Používaním argánového oleja je pokožka mäkká, elastická a dodáva pokožke pocit pohodlia a komfortu. 

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

Použitie:

Pokožku namokrite vodou a  namydlite mydlom, kým sa nevytvorí pena. Následne poumývajte pod tečúcou vodou.  

14. 11. 2017, 06:58

Príjemné jemné mydlo.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3