176-03115001

Certifikáty

Na sklade

5,80 € s DPH

ks

Inovatívna čistiaca micelárna voda spôsobuje zvýšenú priedušnosť pleti, hydratuje ju a vyživuje. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Micelárna voda s olivovým olejom 150ml Olive oil of Greece

Micelárna voda s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ pleť účinne čistí, osviežuje a povzbudzuje. Inovatívna čistiaca micelárna voda spôsobuje zvýšenú priedušnosť pleti, hydratuje ju a vyživuje. Micelárna voda kombinuje čistiacu silu prírodného mydla a schopnosť micel extrahovať - zachytávať nečistoty. Účinne odstraňuje make-up, prebytočný maz a nečistoty.

Čistiaca micelárna voda obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

NISARG SOAPNUT EXTRACT 

je prírodný výťažok z plodov mydlového stromu, ktoré majú veľmi jemný a efektívny čistiaci účinok. Mimoriadne vhodný pre citlivú pokožku.

Použitie: 

Aplikujte na bavlnený vatový tampón, následne naneste na tvár, krk a dekolt ráno a večer. Neoplachujte – neumývajte.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3