Akcia - 30% Výpredaj

0185

Certifikáty

Na sklade

5,60 € s DPH

8 €

2,40 € s DPH (30%)

ks

Ľadová maska na tvár vo forme ľadových kociek prebudí vašu pokožku svojím ľadovým pohladením viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Ľadová maska na tvár s olivovým olejom 150 ml Olive oil of Greece

Ľadová maska na tvár – 20 denný program s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ vo forme  ľadových kociek prebudí vašu pokožku svojím  ľadovým pohladením. Kryoterapia (potieranie pokožky tváre maskou vo forme kociek ľadu) ľadovou maskou zlepšuje tón pleti, osviežuje a zlepšuje jej krvný obeh.

Ľadová maska na tvár – 20 denný program s olivovým olejom obsahuje účinné látky: 

 ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

PANTHENOL (provitamínu В5) 

univerzálna biologicky aktívna zložka s protizápalovými účinkami, ktoré zlepšuje pružnosť, pevnosť a hustotu pleti.

FUCOCERT  

je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie:

Rozdeľte masku na 20 dávok a vložte ich do mrazničky, do zásobníka ľadu na zamrazenie. Používajte masku ráno alebo doobeda vo forme ľadových kociek, ktorými potierate tvár, krk a dekolt. Môžete ju aplikovať aj na oblasti okolo očí, nie priamo na oči.  Nechajte pôsobiť 15 minút, následne dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Ak je vaša pokožka príliš citlivá na nízke teploty, nedávajte masku do mrazničky, ale ju dajte do chladničky.  Následne ju používajte chladenú, nie zamrazenú.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1