Doprava zadarmo nad 35 €
L-Lysine Viridian 90 kapsúl
L-Lysine Viridian 90 kapsúl

L-Lysine 500 mg Viridian 90 kapsúl

Viridian

Vitamíny pre všestrannú podporu organizmu. Viac info

Dočasne nedostupný
14,95 €
ks
Kód produktu: 2603 Výrobca: Viridian Pridať k obľúbeným produktom
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

L-Lysine 500 mg Viridian 90 kapsúl

Doplnok stravy.

Esenciálna aminokyselina L-Lysin od Viridian Nutrition je v organickej a fermentovanej forme. Ide o esenciálnu aminokyselinu, ktorú ľudský organizmus nedokáže syntetizovať a musí byť dodávaný potravou. Jeho vlastnosti súvisia s metabolizmom sacharidov a tukov, s proteínovou syntézou, ale aj so stavom srdca, psychickou kondíciou a oparmi.

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:

  • Metabolizmus sacharidov a tukov
  • Všestrannú podporu organizmu

Čistota produktu:

  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
  • Zložky obsiahnuté v produkte pochádza z plodín a rastlín od malých lokálnych dodávateľov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové ​​vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 90 kapsúl (55,62 g)

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 - 3 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania vášho lekára.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu.

Výživové údaje: 
Počet dávok v balení: 30-90 kapsúl
 1 kapsula obsahuje
 L-Lysin
 500 mg
 

Zloženie 1 vegánskej kapsule: L-Lyzín 500 mg, obal kapsule (rastlinná celulóza) na báze lucerny (8,4 mg), spiruliny (2,8 mg) a čučoriedky (2,8 mg).

Parametre
Konzistencia tuhá