(5)

0080

Certifikáty

Na sklade

3,70 € s DPH

ks

Výnimočne ľahké, nemastné zloženie určené na upokojenie a ochranu pokožky po holení, okamžite dáva pocit komfortu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krémový gél po holení s ružovým olejom 75 ml

poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, obnovuje a hĺbkovo regeneruje pokožku pleti. Špeciálny komplex kyseliny hyalurónovej (AHA), bisabololu a kreatínu posilňuje ochrannú funkciu pokožky a redukuje jej začervenanie. 100 % bulharský ružový olej, zakomponovaný do zloženia prípravku, pleť tonizuje a prinavracia jej pevnosť a elasticitu. Prípravok neobsahuje alkohol, vôňa je vhodná pre moderného muža, je originálna a nenapodobiteľná. Krém je výborne znášanlivý pre všetky druhy pletí mužov, je antialergický.

Krém neobsahuje PARABÉNY a agresívne konzervačné látky.

Použitie:

Krémový gél po holení naneste na umytú a osušenú pokožku tváre a krku po holení a jemne v masírujte.

19. 08. 2019, 07:16

Velmi příjemný

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

06. 12. 2018, 18:58

prijemna vona

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Regina Floris

Regina Floris

05. 10. 2016

Séria kozmetických výrobkov „REGINA FLORIS“ with rose oil of bulgaria je vyrobená bez použitia parabénov a  agresívnych konzervačných látok. Séria „REGINA FLORIS“ je vyvinutá na základe prírodných aktívnych zložiek, ktoré obsahujú prírodné látky, využíva najmä priaznivé účinky 100 % bulharského ružového oleja a ružovej vody na pokožku, ktoré pôsobia synergicky na komplexy obsahujúce aktívne zložky na dosiahnutie úplného a najmä viditeľného efektu jej vyhladenia, výživy a hydratácie.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4