188-03111001

Na sklade

2,50 € s DPH

ks

Krém na ruky je určený na každodenné použitie, má ľahké zloženie, rýchlo sa absorbuje do pokožky rúk. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krém na ruky s olivovým olejom 50ml Olive oil of Greece

Krém na ruky s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je určený na každodenné použitie, má ľahké zloženie, rýchlo sa absorbuje do pokožky rúk. Pokožku rúk tonizuje,  zjemňuje a poskytuje jej okamžitú úľavu a komfort. Obsahuje UVA a UVB filtre.

Krém na ruky s olivovým olejom obsahuje účinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

PANTHENOL (Provitamínu В5) 

univerzálna biologicky aktívna zložka s protizápalovými účinkami, ktoré zlepšuje pružnosť, pevnosť a hustotu pleti.

VITAMÍN E 

je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi, posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti a zlepšuje jej pružnosť.

Použitie: 

Krém nanášajte jemnými masážnymi pohybmi na čistú pokožku rúk.  

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4