1234

Certifikáty

Dostupnost do 3 dní

12,50 € s DPH

ks

Tento krém obsahuje olej z chilli papričiek, ktorý urýchľuje štiepenie a spaľovanie tukov, zlepšuje látkovú premenu a predchádza ukladaniu tukov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krém proti celulitíde s olejom z chilli papričiek TianDe 100 g

  Špeciálny krém proti celulitíde s olejom z chilli papričiek zlepšuje a normalizuje metabolizmus tukov a vody v kožných bunkách, aktivizuje krvný obeh, lymfatický tok a bunkový metabolizmus, urýchľuje rozpad a odvedenie tukov z buniek. Zabraňuje ukladaniu tuku a zmenšuje objem tela. Účinne tonizuje a spevňuje pokožku, robí ju hladkú a pružnú.
  Vhodný od 16 rokov pre všetky oblasti postihnuté celulitídou.

  Krém obsahuje: morskú soľ, výťažok z čili papričiek, olej z čili papričiek, výťažok z morských rias

  Použitie: 

  Naneste na problémové partie tela a ľahkými krúživými masírujúcimi pohybmi votrite do úplného vstrebania. Odporúča sa používať v nadväznosti na horúcej vodnej procedúry. Po nanesení krému si urobte automasáž problémových zón. To zrýchli výmenné procesy v pokožke a odvádzanie škodlivín a toxínov. Pre zvýšenie účinku krému proti celulitíde je potreba zabaliť problémové zóny do potravinárskej fólie. Zábal funguje na princípe zmrštenie a výrazne posilňuje účinok kozmetických prípravkov. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť vysokej účinnosti produktu počas krátkej doby. Doba pôsobenia je individuálna, maximálne však 40 minút. Ako doplnkový prípravok sa odporúča použiť modelujucu masku na brucho.
  Krém nie je vhodný pre používanie pri kuperóze alebo varikóze

  Kontaktujte nás!