411

Certifikáty

Na sklade

10,90 € s DPH

ks

Prírodné zložky, ktoré obsahuje Kávový olej Ikarov, stimulujú obnovu pokožky a tým viditeľne zastavujú jej starnutie. Olej za studena lisovaný. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Kávový olej 100% 30ml Ikarov

je ziskavaný z vypražených zŕn Kávovníka arabského (Coffea Arabica) rozšíreného do celého sveta pôvodne z oblastí Etiópie. Má hnedú farbu a charakteristickú vôňu kávy.

Esenciálne mastné kyseliny, vitamín E, fytosteroly, antioxidanty, ktoré obsahuje Kávový olej Ikarov, spôsobujú stimuláciu kolagénu a elastín-u v pokožke a tým viditeľne zastavujú jej starnutie. Pokožka tým vyzerá mladšie a zdravšie.

S rastúcou populárnosťou kávový olej stále častejšie a častejšie nachádza svoje umiestnenie v kozmetickom priemysle. Využíva sa hlavne proti vráskam, na odstránenie kruhov a vačkov okolo a pod očami. Bohaté a rôznorodé zloženie kávového oleja chráni pred slnečnými lúčmi a fotostarnutím. Škvrny na pokožke, spôsobené slnkom sú taktiež ovplyvňované kávovým olejom.

Kávový olej Ikarov sa môže aplikovať na každý typ pokožky pred alebo namiesto krému. Vynikajúco sa roztiera po pokožke, a preto je možné ho použiť aj ako masážný olej. Niekoľko kvapiek oleja pridaných do Vášho telového mlieka, krému na tvár, masážnych balzamov a olejov, vlasovej  kozmetike alebo do Vášho krému na opaľovanie bude pôsobiť osviežujúco a povzbudzujúco na vaše zmysly, kožu aj náladu. Kávový olej je vynikajúci po holení, zmäkčuje a upokojuje kožu v spojení s jej ochranou a príjemnou vôňou.

Vitamín E - tokoferol, ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a zúčasťnuje sa na obnove tkanív a svalov.

Esenciálne mastné kyseliny - linolová (omega 6) a linolénová (omega 3) - majú veľký význam pre svoje protizápalové vlastnosti. Nezabúdajte, že esenciálne mastné kyseliny si naše telo nedokáže vytvárať samo.

Fytosteroly - je im prisudzovaný celkový pozitívny účinok na zdravie, hlavne v spojení s problémamy s cholestelorom

Výroba:

Olej je za studena lisovaný.

Ikarov

Ikarov

10. 12. 2016

Ikarov 

Naturálny výrobca olejov a kvalitnej 100% natúralnej kozmetiky. 

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 5