(1)

Akcia - 38% Výpredaj

0410

Certifikáty

Na sklade

4,22 € s DPH

6,80 €

2,58 € s DPH (38%)

ks

Je to jeden z najstabilnejších tuhých tukov známych s hladkou textúrou a lákavou arómou. | Olej za studena lisovaný. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Kakaový olej 100% 60ml Ikarov

Kakaový olej sa extrahuje z kakaových bôbov a je prirodzene tuhé pri teplotách nižších ako 35 ° C. Je to jeden z najstabilnejších tuhých tukov známych s hladkou textúrou a lákavou arómou. Obsahuje veľké množstvo nasýtených tukov a prírodných antioxidantov, pretože kakaové bôby sú bohaté na polyfenoly a flavonoidy.

Kakaový olej je plne kompatibilný s ľudskou pokožkou, takže je veľmi ľahko prijateľný pre všetky typy pleti všetkých vekových kategórií. Používa sa najjednoduchším spôsobom: kúsok masla sa trením aplikuje priamo do kože, kde sa taví a absorbuje sa bez toho, aby olejoval.
 Kakaové maslo je skvelé na ochranu odhalených častí tela v zime, je užitočné proti akýmkoľvek agresívnym vplyvom životného prostredia - od silného vetra po znečistený mestský vzduch. Čím citlivejšia je vaša pokožka, tým lepšie oceníte nádherné vlastnosti tohto oleja alebo výrobkov, ktoré ho obsahujú.


Tento olej pomáha získať zdravé a rovnomerné opálenie na slnku. Zvyšuje odolnosť pokožky pred spálením a je kompatibilný so všetkými výrobkami proti slnečnému žiareniu.
Kakaový olej je obzvlášť vhodný pre suchú a citlivú pokožku - hydratuje hlboko a vytvára pokožku hladkú a mäkkú a obnovuje jej prirodzenú lesk.
 

Výroba:

Olej je za studena lisovaný.

Ikarov

Ikarov

10. 12. 2016

Ikarov 

Naturálny výrobca olejov a kvalitnej 100% natúralnej kozmetiky. 

Kontaktujte nás!