Akcia - 20% Výpredaj + Darček

0795

Certifikáty

Na sklade

18,32 € s DPH

22,90 €

4,58 € s DPH (20%)

Spresnite výber produktu
Vlhčené antibakteriálne obrúsky s prírodnou ružovou vodou 15ks Biofresh - Rýchle info

ks

Mesačná kúra pre podporu imunity. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

IVY Bears - boost imunita 150 g - EXP. 4/2021

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA sú funkčné gumové medvedíky s lahodnou chuťou. Vedecky formulovaný, vegánsky komplex vitamínov určený na podporu vášho zdravia a podporenie vašej imunity.

Sú 100% vegánske, bezlepkové, bezsójové chutné a zdravé gumové vitamíny, ktoré neobsahujú žiadne oxidy titaničité.

Sú namiešané s vitamínmi D2, B12, C, E, kokosovým olejom a ďalšími pre najlepšie možné výsledky podporujúce váš imunitný systém. *

100% Vyrobené v Nemecku!

Neobsahujú oxid titaničitý.

Kokosový olej a jeho deriváty

V starostlivosti o telo, pokožku, pery, vlasy a zuby nemá kokosový olej žiadnu konkurenciu. Získava sa lisovaním za studena, šetrne mechanicky z dužiny čerstvo zozbieraných kokosových orechov. Trávenie kokosového oleja je podobné sacharidom. K tráveniu nepotrebujeme žlč ani enzýmy pankreasu. Rovno sa rozloží na glukózu - zdroj energie. Naviac sa trávi pomaly a preto je to zdroj energie na dlhú dobu. Je odporúčaný lekármi ľuďom s hypoglikémiou a diabetom

 

Proti vírusom, baktériám a parazitom

Kokosový olej obsahuje približne 45% kyseliny laurovej, kyselini kaprovú, kaprylovú a myristovú. Všetky majú schopnosť narušiť lipidovej membrány kvasiniek, baktérií i vírusov. Fungujú teda ako prírodné antibiotiká. Táto vlastnosť kokosového oleja vyskúšaná a overená tisíckami pacientov s rôznymi infekciami, kandidou, herpes vírusmi alebo plesňami.

Všetky tieto kyseliny pôsobia proti vírusom, baktériám a kvasinkám. Kyselina laurová má najsilnejšie antivirálne efekt, kyselina kaprylová je vysoko účinná proti kvasinkám. MCT (medium chain triglycerides) majú špecifickú schopnosť narušiť membrány vírusov, baktérií, kvasiniek a plesní. Tie sú potom ľahko zneškodnené bielymi krvinkami.

Kokosový olej a jeho deriváty sa tiež používajú v náhradách materského mlieka, pretože priamo MCT materské mlieko obsahuje. Slúži tu ako ľahko stráviteľná výživa dojčatá, a navyše chráni mladý organizmus proti infekciám a parazitom. Deriváty kokosového oleja sa preto používajú v náhradách materského mlieka už mnoho rokov. MCTstimulují metabolizmus, podporujú vstrebávanie ďalších látok, napríklad esenciálnych mastných kyselín. Zdravý organizmus si potom vystačí s ich menším množstvom, čo môže byť pri dnešnom nedostatku EMK v strave veľkým prínosom.

  • 100% Vyrobené v Nemecku
  • 100% bez oxidov titaničitých!
  • 100% vegan, bezlepkový, bez sóje, bez sorbátov, netestované na zvieratách, neobsahuje kvasnice ani laktózu
  • Zložky certifikované a schválené EÚ
  • Navrhnuté, vyrobené a vyrobené v Nemecku
  • Schválené nemeckým Federálnym ministerstvom pre potraviny a zdravie
  • Schválené Európskym ministerstvom pre potraviny a zdravie
  • Globálne dostupné v 17ti tisícoch maloobchodných predajných miestach
  • Najpredávanejšie značka vitamínových Gumkáčov v Európe!

UPOZORNENIE:

Ak ste tehotná, dojčiaca, ak užívate nejaký liek, ak plánujete chirurgický zákrok alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, poraďte sa pred užitím so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti.

Skladujte v chlade, suchu a tme pri teplote 5-25 ° C. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do dvoch mesiacov.

Minimálna trvanlivosť do: pozri na obale.

* Tento potravinový doplnok neslúži ako liek a nie je určený k diagnostike, liečbe alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

ODPORÚČANIA

Odporúčaná denná dávka sú 2 IVYBEARS® - BOOST IMUNITA denne. Pred prehltnutím dôkladne rozžujte. Balenie obsahuje 60 Gumkáčov.

Zloženie:

Glukózový sirup, cukor, dextróza, želírovacie činidlo, pektín, trikalciumfosfat, kyselina citrónová, farbivo (koncentrát mrkvy a jablka), prírodná aróma, kyselina L-askorbová, rastlinný olej kokosový, rastlinný olej repka, deriváty kokosového oleja, DL-alfatokoferylacetát, prírodná pomarančová príchuť, citrát zinočnatý, pyridoxín hydrochlorid, D-pantothenát vápenatý, leštiaca látka kamaubský vosic, riboflavín, stran horečnatý, D-biotín, kyselina pteroylmanoglutamanová, ergokalciferol, kyanokabalamín

Problémy
imunita

Kontaktujte nás!