(1)

1255

Certifikáty

Dostupnost do 3 dní

2,60 € s DPH

ks

Hydratačná maska na tvár a krk s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Intenzívna hydratačná maska na tvár a krk s kyselinou hyalurónovou TianDe 1 ks

Ideálny prípravok pre suchú pokožku, hodí sa pre pleť v každom veku počas obdobia, kedy má kože smäd a doslova "prosí o vodu". Maska je skutočnou spásou pred suchým klimatizovaným vzduchom. Dokonca aj jej jednorazové použitie umožňuje zažiť efekt "Instantnej krásy" a pri pravidelnom používaní si na dlhú dobu uchováte tonus a mladistvosť pokožky. Mladistvosť, krása a pružnosť pleti v tvári do veľkej miery závisí od úrovne jej hydratácie a schopnosti pokožky zadržiavať tekutiny. A to je priamo úmerné množstvu kyseliny hyalurónovej v našej koži. S pribúdajúcimi rokmi klesá produkcia kyseliny hyalurónovej, koža sa stáva suchšou, stráca elasticitu, objavujú sa vrásky. Okrem toho sa v priebehu 24 hodín cez zrohovatenú vrstvu pokožky (vrátane pokožky na tvári) vyparí 100-200 ml vody. Výsledkom je koža trpiacia smädom. Nastal čas obrátiť sa na silný zvhlčovač vytvorený samotnou prírodou - kyselinu hyalurónovú.

Použitie: 

Priložte masku na očistenú pokožku tváre, zložte po 15-20 minútach a opláchnite tvár vodou. Neaplikujte na poškodenú, podráždenú alebo zapálenú pokožku. Masku môžete použiť 2-3x po sebe. Po otvorení masku skladujte v chladničke.

Zloženie:

Aqua, propylene glycol stearate SE, Glycerin, Potassium Cocoyl hydrolyzed collagen, Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA

Vôňa
jemná
Typ pokožky
suchá pokožka, zrelá pokožka
Konzistencia
textilná maska
Objem
1 ks

20. 11. 2020, 10:46

Hydratuje

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!