Doprava zadarmo od 35 €
Akcia -10%

Inca Collagen - 30x3 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Trojzložkový výživový doplnok s obsahom 100% čistého Bio-Aktívneho morského kolagénu. Viac info

Na sklade 1 - 5 ks, odosielame do 24 hodín
49 € -10% 44,10 €
ks
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Inca Collagen - 30 vrecúšok po 3 gramy (30x3g)

Inca Collagen je bez obsahu akýchkoľvek prísad alebo príchutí. Jedná sa o prášok rozpustný v tekutine, ktorú je možné bez problémov vypiť. IncaCollagen sa vo vode okamžite rozpustí a vytvára tak špirálovitý efekt, v ktorom možno sledovať jeho Bio-Aktívnu štruktúru. Pri rozpúšťaní nevytvára problémové hrudky a nezanecháva žiadne prebytky. IncaCollagen je výnimočný kolagén, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien.

Nie nadarmo sa o kolagéne hovorí ako o zázračnej bielkovine mladosti. Dokáže telu vrátiť to, čo vekom stratilo, uľaviť od bolesti kĺbov, či výrazne zredukovať vrásky.Vďaka svojej stavbe a vysokej koncetrácii troch typov kolagénu zabezpečuje pokožke, vlasom, nechtom, kĺbom a chrupavkám optimálny stupeň výživy.

Bio-Aktívny kolagén predstavuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helissy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov.Je charakteristický aj excelentnou biologickou dostupnosťou, takže sa rýchlo vstrebáva a je po jeho užití schopný prechádzať cez tráviaci trakt v nezmenenej podobe! Jednoducho povedané, „živý“ kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným.  Použije ho tam, kde ho treba doplniť a je dokonca stimulované, aby si svoj vlastný kolagén začalo znovu vyrábať.

IncaCollagen je vhodný pre  mužov i  ženy každého veku (18+), ktorí nadmerne zaťažujú kĺby (športovci, manuálne pracujúci), ktorí majú problém s pohyblivosťou  (seniori, ľudia postihnutí rôznymi ochoreniami pohybového aparátu). Je vhodný aj pre dojčiace ženy.

Použitie:

Obsah 1 vrecúška (3 g) rozmiešajte v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite. Pri miešaní v tekutinách prášok nasypte do suchej nádoby a následne zalejte tekutinou.

Užívanie:

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecúško (3 g) 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:

IncaCollagen je výživový doplnok a nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy! Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25°C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Parametre
Vianoce Pre starých rodičov