1269

Certifikáty

Na sklade

6 € s DPH

ks

Náplasť, pomáhajúca riešiť problémy urologického charakteru. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Fytonáplasť Yaoshen TianDe 2 ks

Aktívne zložky náplasti "Yaoshen forte" majú blahodarný vplyv na stav obličiek a vylučovaciu sústavu.  Zloženie náplasti "Yaoshen forte" obsahuje 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôznorodé výťažky olejov, majú cielený rad účinov. Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde je potrebné. Používa sa najmä pri bolestiach chrbta, ľadvín, pri častom nočnom močení a pri prevencii ochorenia prostaty.

Použitie:

Pred použitím náplasti je potrebné starostlivo očistiť odmastiť tú čast pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Náplasť nalepte na telo blízkosti obličiek. Najlepšie je nanášať "Yaoshen forte" pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní. Mužom sa odporúča dodatočne nanášať náplasť na bod spodný dantian, ktorý sa nachádza približne 4 prsty pod pupkom. Vo východnej praxi je tento bod považovaný za kľúčový zdroj energie v ľudskom tele.

Zloženie:

aqua, paraffinum liquidum, glycerin, cetearyl, alcohol, glyceryl stearete, petrolatum, sodium lauryl phosphate, hydrolyzed milk protein, stearic acid, triethanolamine, methylparaben, parfum, allantoin, propylparaben, polysorbate 80, BHT, disodium EDTA

Typ pokožky
normálna pokožka, suchá pokožka, zrelá pokožka
Konzistencia
látková
Problémy
bolesti,opuchy
Vianoce
Pre starých rodičov

Kontaktujte nás!