(1)

1607

Certifikáty

Na sklade

4,99 € s DPH

ks

Bylinné kvapky pre podporu imunity, najmä v období chrípok. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Echinacea bylinné kvapky Allnature 50 ml

Echinacea je bohatá na liečivú látku echinakosid, ale aj na ďalšie látky, ktoré sú významné v boji proti bakteriálnym a vírusovým infekciám. Vďaka mnohým štúdiam a výskumom je však známe omnoho širšie spektrum využitia echinacea - napomáha aktivovať nadprodukciu bielych krviniek pre lepšiu obranyschopnosť organizmu a iné štúdie hovoria aj o účinkoch na hemeroidy, bercové vredy a kŕčové žily. Práve kvalitná tinktura je najlepšou formou, ak do svojho tela potrebnú dávku echinakosidov dostať, pre dosiahnutie správnych terapeutických účinkov. Echinacea sa odporúča použivať nielen v dobe chrípkových a iných vírusových epidémií, kedy podľa vedeckých výskumov zníži pravdepodobnosť vzniku nachladnutia až o 58 %. 

Neodporúčame užívať echinaceu pri liečbe imunosupresivy, pri správnom dávkovaní nie sú známe žiadne vedlajšie účinky.

Dávkovanie:

3x denne 1-2 ml (15-30 kvapiek), neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušte na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov.

Uchovávajte mimo dosah detí. Výrobok nie je určený deťom do troch rokov. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte dennú dávku. Výrobok nie je určený na náhradu pestrej a vývaženej stravy. 

Zloženie:

voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Konzistencia
tekutina
Objem
50 ml
Vianoce
Pre starých rodičov

Kontaktujte nás!