Bio

2123

Certifikáty

Na sklade

7,40 € s DPH

ks

Na dezinfekciu pracovných plôch a zariadení v kuchyni. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Dezinfekčný čistič Sonett 500 ml

Predovšetkým bojuje proti všetkým chrípkovým výrusom, H1N1, H5N1, HIV, norovírusom, taktiež proti hubám, kvasinkám a baktériam. Dezinfikuje pracovné plochy a zariadenia v kuchyni, sanitárne plochy, ordinácie a pod. Je 100% rastlinný, bez petrochémie. Vhodný pre septik a filtračné systémy. 

Zloženie: rastlinný alkohol (ethanol) 700g/kg (70%), <1% esenciálny olej zo šalvie a levandule* (obsahuje linalool*), vírená voda do 100% objemu (*BIO)

Upozornenie: horľavy! Používajte len v dobre vetraných miestnostiach, mimo dosahu zdrojov zapálenia. Nevdychujte aerodóly. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite čistou vodou a následne vyhľadajte lekársku pomoc. 

Likvidácia: Výrobok aj obal, ktorý je tekutinou zasiahnutý likvidovať ako nebezpečný odpad! 

Použitie: Roztok je vhodný na všetky povrchy, ktoré sú odolné voči alkoholu. Nastrikajte súvisle na povrch a nechajte pôsobiť. Potom  dosucha vytrite. 

Doba pôsobenia: vírusy 30 sec., baktérie 5 min., Huby a kvasinky 15 min. Sektor C (spoločné stravovanie) slabo znečistené: 20°C, koncentrovaný, 15 min.; Sektor A (mäso a potraviny živočišného pôvodu) slabo znečistené: 20°C, koncentrovaný, 30 min.

Certifikáty: RED DOT AWARD, ECO GARANTE, STOP-CLIMATE-THANGE 

Konzistencia
roztok
Problémy
Upratovanie

Kontaktujte nás!