Doprava zadarmo od 35 €
Detská zubná pasta URTEKRAM 75 ml
Detská zubná pasta URTEKRAM 75 ml

Detská zubná pasta Tutti Frutti URTEKRAM 75 ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (4)Počet hviezdičiek je 5 z 5

BIO zubná pasta pre deti. Viac info

Dostupnost do 7 dní
3,90 €
Kód produktu: 1476 Výrobca: URTEKRAM Pridať k obľúbeným produktom
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Detská zubná pasta URTEKRAM 75 ml

Detská zubná pasta s jemnou príchuťou sladkého drievka sa stará o citlivú ústnu dutinu našich najmenších, najmä vďaka obsahu antibakteriálnych rastlinných výťažkov. Prírodné zloženie obohatené o esenciálny olej z fenyklu chráni celé ústa pred vznikom zubného kazu a zároveň pôsobí protizápalovo.

Zubná pasta pre deti pôsobí pozitívne pri raste zubov, mierni bolesť a urýchľuje prerezávanie zubov. Pasta je mimoriadne vhodná pre pravidelnú starostlivosť o detský chrup, chráni pred zubným kazom a povlakom.

Pasta využíva čistiacu silu uhličitanu vápenáteho, ktorá však šetrne a spoľahlivo odstraňuje z chrupu nečistoty. Pri výbere vhodnej kefky zároveň podporuje prirodzenú belosť chrupu. Krieda v kombinácií s esenciálnym olejom z fenyklu pôsobí protizápalovo, liečivo a chráni pred vznikom drobných zápalov.

Použitie:

Množstvo o veľkosti hrášku naneste na kefku a krúživými pohybmi vyčistite chrup. Používajte dvakrát denne. Zabráňte prehltnutiu.

Zloženie:

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin1), Aloe Barbadensis Leaf Extract2), Xanthan Gum, Foeniculum Vulgare Oil2), Commiphora Myrrha Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Limonene. 1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture

Parametre
Konzistencia pasta
Objem 75 ml
Vianoce Pre deti