186-03114002

Certifikáty

Na sklade

6,80 € s DPH

8,50 €

1,70 € s DPH (20%)

ks

Detoxikačná maska je vhodná na skrášľujúce kozmetické procedúry, ošetrenia pokožky tváre, ktoré jej zabezpečujú čistotu, výživu, sviežosť a dýchanie pleti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Detoxikačná maska na tvár s olivovým olejom 150 ml Olive oil of Greece

Detoxikačná maska na tvár s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je vhodná na skrášľujúce kozmetické procedúry, ošetrenia pokožky tváre, ktoré jej zabezpečujú čistotu, výživu, sviežosť a dýchanie pleti. Vzorec aktívnych komponentov, ktoré maska obsahuje účinne čistí póry a odstraňuje toxíny. Po jej aplikácií je pleť jasná, jemná a revitalizovaná. 

Detoxikačná maska s olivovým olejom obsahuje účinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

PRÍRODNÉ HLINY 

absorbujú nečistoty z najhlbších vrstiev pokožky a dodávajú pokožke cenné stopové prvky.

Použitie: 

Potrebné množstvo masky aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.  Nechajte pôsobiť 10-15 minút, následne dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1