(1)

0186

Certifikáty

Nie je na sklade

8 € s DPH

ks

Detoxikačná maska je vhodná na skrášľujúce kozmetické procedúry, ošetrenia pokožky tváre, ktoré jej zabezpečujú čistotu, výživu, sviežosť a dýchanie pleti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Detoxikačná maska na tvár s olivovým olejom 150 ml Olive oil of Greece

Detoxikačná maska na tvár s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je vhodná na skrášľujúce kozmetické procedúry, ošetrenia pokožky tváre, ktoré jej zabezpečujú čistotu, výživu, sviežosť a dýchanie pleti. Vzorec aktívnych komponentov, ktoré maska obsahuje účinne čistí póry a odstraňuje toxíny. Po jej aplikácií je pleť jasná, jemná a revitalizovaná. 

Detoxikačná maska s olivovým olejom obsahuje účinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

PRÍRODNÉ HLINY 

absorbujú nečistoty z najhlbších vrstiev pokožky a dodávajú pokožke cenné stopové prvky.

Použitie: 

Potrebné množstvo masky aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.  Nechajte pôsobiť 10-15 minút, následne dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

15. 04. 2019, 16:32

Maska je veľmi príjemná, upokojí podráždenú pleť.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1