0183

Certifikáty

Na sklade

9,90 € s DPH

ks

Denné sérum predstavuje celkovú aktívnu koncepciu boja proti foto-starnutiu pleti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Denné ochranné sérum SPF 20 na tvár s olivovým olejom 30 ml  Olive oil of Greece

Denné ochranné sérum SPF 20 na tvár s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“  predstavuje celkovú aktívnu koncepciu boja proti foto-starnutiu pleti. Zabezpečuje optimálnu ochranu pleti pred UVA - PA ++ žiarením; účinne neutralizuje vplyv voľných radikálov a slúži ako prevencia nežiaducej pigmentácii pleti. Sérum je vynikajúcim spojencom v každodennej starostlivosti o pleť, zlepšuje odolnosť pokožky voči UV žiareniu a ďalším stresovým faktorom životného prostredia. 

 Obsahuje učinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

ALPAFLOR EDELWEISS 

je extrakt z plesnivca, rastliny, ktorá je organicky pestovaná vo švajčiarskych Alpách. Zlepšuje odolnosť pokožky proti UV žiareniu a ďalších stresových faktorov životného prostredia.

Použitie: 

Sérum rovnomerne naneste na pleť tváre ľahkými krúživými pohybmi. Sérum používajte pravidelne každý deň spolu s výrobkami pre každodennú starostlivosť 

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6