(1)

- 20% Výpredaj

0183

Certifikáty

Na sklade

7,92 € s DPH

9,90 €

1,98 € s DPH (20%)

ks

Denné sérum predstavuje celkovú aktívnu koncepciu boja proti foto-starnutiu pleti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Denné ochranné sérum SPF 20 na tvár s olivovým olejom 30 ml  Olive oil of Greece

Denné ochranné sérum SPF 20 na tvár s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“  predstavuje celkovú aktívnu koncepciu boja proti foto-starnutiu pleti. Zabezpečuje optimálnu ochranu pleti pred UVA - PA ++ žiarením; účinne neutralizuje vplyv voľných radikálov a slúži ako prevencia nežiaducej pigmentácii pleti. Sérum je vynikajúcim spojencom v každodennej starostlivosti o pleť, zlepšuje odolnosť pokožky voči UV žiareniu a ďalším stresovým faktorom životného prostredia. 

 Obsahuje učinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

ALPAFLOR EDELWEISS 

je extrakt z plesnivca, rastliny, ktorá je organicky pestovaná vo švajčiarskych Alpách. Zlepšuje odolnosť pokožky proti UV žiareniu a ďalších stresových faktorov životného prostredia.

Použitie: 

Sérum rovnomerne naneste na pleť tváre ľahkými krúživými pohybmi. Sérum používajte pravidelne každý deň spolu s výrobkami pre každodennú starostlivosť 

26. 09. 2020, 19:17

Krásne balenie , pumpička , príjemná konzistencia

Neviem či sa po ňom trosku nelesknem

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 5