0174

Certifikáty

Nie je na sklade

4,50 € s DPH

ks

Čistiace pleťové mlieko je dokonale vhodné na veľmi jemné každodenné čistenie pleti. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Čistiace pleťové mlieko s olivovým olejom 150 ml Olive oil of Greece

Čistiace pleťové mlieko s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ je dokonale vhodné na veľmi jemné každodenné čistenie pleti, na odstraňovanie make-upu a nečistôt, pričom zachováva prirodzenú rovnováhu vlhkosti v pleti. Po použití zanecháva pleť hodvábne mäkkú na dotyk a vzbudzuje príjemné pocity čistoty, sviežosti a pohodlia. Je vhodné pre všetky typy pletí.

Čistiace pleťové mlieko obsahuje účinné látky: 

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ  

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP

moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

FUCOCERT  

je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie:

Na vatový tampón naneste čistiace pleťové mlieko, jemne odstráňte make-up, potom vyčistite celú tvár, krk a dekolt.

 

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3