1235

Certifikáty

Na sklade

14,20 € s DPH

ks

Upokojuje pokožku , podporuje hojenie drobných rezov, zmierňuje podráždenie, zabraňuje zápalu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Balzám po holení TianDe 100 ml

Zamatovo jemnú konzistenciu tohto úžasného balzámu po holení ocení isto každý muž.

Popis: Účinne upokojuje pokožku po holení, podporuje hojenie drobných rezov, zmierňuje podráždenie, zabraňuje zápalu.

Aktívne zložky: Jojobový olej, glukozid kokosového oleja, gáfrový olej, výťažok z morských rias, sójový glycerid, xantanová guma, hydrolyzát pšeničného proteínu, hadí tuk, mandľový olej.

Kozmetické prípravky pre mužov boli vytvorené na základe všestranného výskumu fyziologických zvláštností a potrieb mužskej pokožky. Svojou štruktúrou sa mužská pokožka prakticky nelíši od ženskej, len je pevnejšia. Hlavné rozdiely medzi mužskou a ženskou pleťou súvisia predovšetkým s odlišnosťami v hormonálnej sfére. Napríklad veľký obsah androgénov stimuluje činnosť mazových žliaz, čo vedie k častým zápalom mužskej pokožky. Zástupcovia silného pohlavia majú tiež viac potných žliaz.

Mužská koža je častejšie vystavovaná agresívnym faktorom vonkajšieho prostredia: pravidelné holenie, neustále poškodzovanie ochrannej bariéry kože, pôsobenie slnka (muži len veľmi málo používajú ochranné a tonálne krémy) vyvoláva podráždenie, olupovanie a suchosť kože. Napriek tomu, že je podkožná tuková vrstva u mužov silnejšia, má menej kolagénových vlákien. Preto sa vrásky objavujú neskôr, sú menej viditeľné, ale možno ich horšie korigovať.

Existuje ešte jeden rozdiel, a to, že muži netrpia celulitídou. Pri nesprávnej starostlivosti sa mužská pokožka stáva citlivejšou a zraniteľnejšou .Všetky tieto zvláštnosti boli zohľadnené pri vyvíjaní výrobkovej rady pre mužov.

Prípravky preto účinne vyživujú, zvláčňujú a hydratujú pokožku, obnovujú jej obranné funkcie, zmierňujú podráždenie a regulujú hydrolipidickú rovnováhu. Krémy vytvorené špeciálne pre mužov obsahujú látky pohlcujúce zvyšky nadbytočného kožného mazu a odstraňujú mastný lesk počas celého dňa.

Vôňa
svieža
Typ pokožky
suchá pokožka
Konzistencia
krém
Problémy
suchá a citlivá pokožka
Objem
30 ml

Kontaktujte nás!