Doprava zadarmo nad 35 €
Balíček BIO kozmetiky pre mužov
Balíček BIO kozmetiky pre mužov
Akcia -20% Bio

Balíček BIO kozmetiky pre mužov

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Balíček BIO kozmetiky pre mužov. Viac info

Na sklade 1 - 5 ks, odosielame do 24 hodín
44,43 € -20% 35,54 €
ks
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Balíček BIO kozmetiky pre mužov

Revitalizačný šampón na normálne až jemné vlasy dula a citrus Alteya 200 ml

Používaním šampónu od prírodnej značky Alteya poskytnete pokožke vašich vlasov tú najprecíznejšiu starostlivosť. Šampón s ružovým olejom ju dokonale vyčistí no zároveň nenaruší jej rovnováhu. Prispieva k celkovému zdravému výzoru vašich vlasov a dodáva im potrebný lesk. Je vhodný na každodenné použitie.

Prírodný dezinfekčný alkoholový roztok WoodenSpoon 200 ml

Prírodný čistiaci mix založený na obsahu 75% alkoholu, obohotený o organické esenciálne oleje. Efektívny no najmä silný bojovník v boji proti baktériám nachádzajúcich sa na vašich rukách bez použitia vody. Je tiež vhodný na dezinfekciu povrchov. Vhodný pre celú rodinu.

Zubná pasta NORDICS aktívne uhlie + matcha

Používanie zubnej pasty NORDICS s aktívnym uhlím je skvelá alternatíva k prírodnému bieleniu zubov, keďže uhlie je známe svojou vysokou absorpciu povlaku. Povlak spôsobuje drobné tmavé fľaky na zuboch. Ich pôvod možno hľadať aj v pití vína, kávy, čajov a v konzumácií rôznych druhov ovocia. Aktívne drevené uhlie tento povlak jemne odstraňuje a navracia zubom ich prirodzenú bielu farbu bez akéhokoľvek poškodzovania skloviny.

Bambusová kefka na zuby s aktívnym uhlím pre dospelých NORDICS

Špeciálne navrhnutá kefka s obsahom čierneho uhlia dokáže, za pomoci zubných pást NORDICS s obsahom čierneho uhlia, dopomôcť k prirodzenému bieleniu vašich zubov bez poškodzovania zubnej skloviny.

Bambusové vatové tyčinky biele NORDICS 100 ks

Klasické vatové tyčinky do uší sú v 21. storočí považované za najväčších nepriateľov životného prostredia. V nejednej domácnosti sa spotrebujú v miliónoch, odkiaľ poputujú do oceánov či riek. Práve toto je jeden z hlavných dôvodov prečo Európska komisia hlasuje za úplný zákaz ich používania do roku 2020. Ich zrušením však prichádza na rad otázka čistenia uší, ktoré to čas od času skutočne potrebujú a je obtiažne nájsť sprej do úší, ktorí nenarobí viac škody ako osohu.

Prírodný tuhý deodorant "So Sensitive" We love the Planet 65 g

Prírodné ingrediencie deodorantu zjemňujú a ošetrujú pokožku vášho podpazušia, bez zbytočného podráždenia. Krémový deodorant sa rýchlo vstrebáva a neupcháva póry, čím zabraňuje nadmernému poteniu. Zostanete vďaka nemu svieži maximálne prírodným spôsobom.

Energizujúci šampón pre telo aj vlasy 2 v 1 Zúrivosť tigra Natura Siberica 250 ml

Vyrobené z divoko rastúcich bylín Tajgy.
ENERGIZUJÚCI šampón pre telo a vlasy TIGER je určený pre mužov, ktorí potrebujú po celom dni povzbudiť telo i myseľ!

Parametre
Vôňa jemná
Typ pokožky citlivá pokožka, mastná pokožka, normálna pokožka, suchá pokožka, zrelá pokožka
Konzistencia krém, tekutina, tuhá, balzam
Objem 250 g
Vianoce Pre mužov, Baličky