DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Organyc - Typ pokožky - detská

Ak hľadáte výrobky, ktoré podporujú prirodzené zdravie žien a detí a ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu, pretože väčšina z nich je plne rozložiteľná a kompostovateľná, potom ste na správnom mieste.

Značka Organyc je prvá kompletná hygienická línia pre ženy a deti vyrobená zo 100 % organickej bavlny. Pestovanie organickej bavlny je v porovnaní s konvenčnou produkciou bavlny oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu a udržateľnejšie. Bavlna má prirodzenú schopnosť vysoko absorbovať vlhkosť, je kompatibilná s pH pokožky, je mäkká a umožňuje pokožke dýchať a udržiavať si zdravý a prirodzený stav. Tým sa zabráni nepríjemným pocitom podráždenia, svrbenia a nadmernej vlhkosti, ktoré sú bežné pri používaní výrobkov zo syntetických materiálov a plastu.


Výrobky Organyc sú dokončené od začiatku až do konca. Základom je ich vysoká kvalita, pričom pri ich výrobe sa kladie dôraz na udržateľnosť na všetkých úrovniach. Od výrobcov, cez spracovanie vo vlastných továrňach až po moment, keď si ich prinesiete domov. Klinicky testované.


Každá žena určite zažila nepríjemný pocit podráždenej alebo svrbivej pokožky pri používaní bežných menštruačných vložiek. Niet divu. Ich používanie zabraňuje prirodzenému dýchaniu pokožky, čím sa zvyšuje vlhkosť, a zloženie absorpčných filtrov je len ďalšou chemickou skládkou, ktorá nepomáha prirodzenému zdraviu. Nehovoriac o ekologickej stope, ktorú zanecháva ich výroba a následná likvidácia. Klinická štúdia jasne ukázala, že 90 % žien zaznamenalo zlepšenie alebo úplné odstránenie problémov s citlivou a podráždenou pokožkou už po jednom mesiaci používania toaletných potrieb z organickej bavlny Organyc. Preto sa určite oplatí používať kvalitné produkty Organyc, ktoré podporujú prirodzenosť.


Kompletný sortiment Organyc myslí aj na ďalšie hygienické a kozmetické pomôcky a tiež na naše milované deti. Detské vlhčené obrúsky sú pre detskú pokožku skutočným zážitkom. Ďalším skvelým pomocníkom sú špeciálne vyvinuté vložky po pôrode. Sú mimoriadne savé, mäkké a priedušné a zaslúži si ich každá mamička. Odporúčajú sa aj pri gynekologických problémoch, po operáciách a pri extrémne silnom krvácaní.


Na intímnu starostlivosť nájdete v rade Organyc gél na intímnu hygienu, ktorý sa vďaka veľmi premyslenému a citlivému zloženiu postará o najcitlivejšie miesta. Jeho veľkorysé balenie s objemom 250 ml zároveň vydrží niekoľko týždňov. Na cestách alebo na rýchle použitie oceníte ďalší z našej ponuky vlhčených obrúskov. Dámske vlhčené obrúsky sa zmestia do každej kabelky a vlhčené obrúsky na tvár na rýchle odstránenie make-upu alebo zmenu počas dňa.

Organyc je potešením pre každú ženu, ktorá rešpektuje svoje telo a jeho prirodzené potreby.

Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre
Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.