Doprava zadarmo nad 60 €

Získajte pohodlné tričko ku objednávke

Získajte pohodlné tričko ku objednávke

Výborné novinky z nášho eshopu s prírodnou a bio kozmetikou Bioruža! S radosťou oznamujeme, že teraz môžete získať niečo navyše pri svojich nákupoch. Pri nákupe nad 50€ vám totiž pribalíme úžasné pohodlné tričko, ktoré bude nielen štýlovým doplnkom vášho šatníka, ale zároveň vás poteší svojou kvalitou a pohodlným strihom.

Toto tričko je vyrobené z príjemného a šetrného materiálu, ktorý sa hodí nielen do každodenného života, ale aj na rôzne aktivity a výlety. Budete mať príležitosť šíriť krásu nielen cez vašu pleť, ale aj cez váš odev.

Nakupujte v našom eshope Bioruža a okrem skvelých prírodných produktov si teraz môžete vychutnať aj pohodlné nové tričko. Buďte zároveň súčasťou nášej komunity. Vaša krása, spokojnosť a sebavedomie sa oplatí – a s novým tričkom od Bioruže budete žiariť ešte viac.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a vyberte si dnes svoje obľúbené prírodné produkty, aby ste si zabezpečili nielen kvalitnú starostlivosť o seba, ale aj štýlový doplnok do vašej šatníkovej zbierky. Tešíme sa na vaše objednávky a veríme, že nové tričko vám prinesie radosť a pohodlie.

Akcia prebieha od 14..-20.8.2023 alebo do rozdania zásob.

Budeme radi ak sa v našom tričku odfotíte a označíte nás na instagrame @bioruzask alebo v exkluzívnej FB skupine, kde vyberáme každý mesiac testerky produktov z nášho portfólia.