Doprava zadarmo nad 60 €

Zapojte sa a objavte krásu so značkou Luminous Rose

Zapojte sa a objavte krásu so značkou Luminous Rose

V dnešnom hektickom svete je starostlivosť o pleť a krásu viac než len povrchnou záležitosťou. Stále viac ľudí si uvedomuje význam kvalitných produktov, ktoré zvýraznia ich prirodzenú krásu a zároveň ich pokožku chránia. A práve preto sme sa rozhodli priniesť vám neodolateľnú príležitosť vyskúšať produkty Luminous Rose od značky Alteya Organics prostredníctvom našej aktuálnej akcie -  prostredníctvom nášho dotazníka.

Ako to funguje?

Je to jednoduché! Stačí otvoriť náš dotazník na nasledujúcom odkaze -> DOTAZNIK. Dotazník obsahuje otázky týkajúce sa vášej skin care rutiny, problémov a preferencií v rámci vašej starostlivosti o pleť. Vaše odpovede nám pomôžu pri spoznaní vašich preferiencií.

Prečo by ste sa mali zapojiť?

  • Starostlivosť: Na základe vyplnenia dotazníka vám po ukončení poskytneme až dve vzorky porduktov na vašu starostlivosť o pleť.

  • Skúsenosť so značkou Luminous Rose: Ak ste doteraz nemali príležitosť vyskúšať naše produkty, táto akcia vám poskytne jedinečnú príležitosť spoznať kvalitu a účinnosť značky Bioruza.

  • Bezplatné vzorky: Na základe odpovedí vyberieme až 100 účastníkov, ktorí vyplnili dotazník. Vybraní účastnici obdržia zadarmo vzorky produktov značky Luminous Rose (zvlhčujúci krém a pleťové mlieko), aby si mohli užiť prvotnú skúsenosť bez toho, aby museli okamžite investovať peniaze do celých produktov.

Dôležité Informácie:

  • Aktuálna akcia prebieha od 04.09.2023 do 01.10.2023.
  • Vzorky majú obmedzené množstvo, avšak každý, kto sa zapojí, od nás niečo získa.
  • Naši odborníci na krásu sú pripravení vám odpovedať k akýmkoľvek otázkam týkajúcich sa produktov na našom eshope Bioruža. Stačí kontaktovať Lindu na info@bioruza.sk.

Aké vzorky od nás dostanete?

Po ukončení dotazníka, vyberieme až 100 z vás, ktoré dostanete od nás dve vzorky prémiovej kozmetiky. Konkrétne zašleme na adresu vzorku - pleťového mlieka a zvlhčujúceho krémi na tvár.

Získať vzorky prostredníctvom nášho dotazníka je príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnej a personalizovanej starostlivosti o pleť. Využite túto jedinečnú príležitosť a objavte produkty, ktoré vám pomôžu zvýrazniť vašu prirodzenú krásu. Nechajte sa inšpirovať a začnite svoju cestu k zdravej a žiarivej pokožke ešte dnes.