Doprava ZADARMO nad 45€

Vzorky sú skvelým spôsobom, ako môžu zákazníci vyskúšať nové kozmetické produkty bez toho, aby sa zaviazali k nákupu v plnej veľkosti. Ako predajca kozmetických produktov chápeme, že môže byť náročné vybrať si produkt bez toho, aby ste ho najskôr vyskúšali, a preto našim zákazníkom ponúkame vzorky.

Veríme v kvalitu našich produktov a chceme, aby si ich naši zákazníci zažili na vlastnej koži predtým, ako sa zaviažu k nákupu v plnej veľkosti. Naše vzorky sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli príležitosť vyskúšať rôzne produkty, odtiene a receptúry, aby našli dokonalú zhodu pre ich typ pleti, tón a osobné preferencie.

Sme hrdí na náš zákaznícky servis a chceme zabezpečiť, aby boli naši zákazníci s nákupom spokojní. Poskytovanie vzoriek s objednávkami je jedným zo spôsobov, ako môžeme ukázať náš záväzok k spokojnosti zákazníkov. Vzorky nielen pomáhajú našim zákazníkom robiť informované rozhodnutia o nákupe, ale tiež nám umožňujú predstaviť nové produkty a získať spätnú väzbu od zákazníkov. Sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom výnimočný zážitok z nakupovania. Naše vzorky sú len jedným zo spôsobov, ktorými ideme nad rámec toho, aby sme zaistili spokojnosť našich zákazníkov s ich nákupom.

Veríme, že naše vzorky hovoria samy za seba a že naši zákazníci budú milovať naše produkty rovnako, ako my. S nadšením poskytujeme našim zákazníkom vysokokvalitné prírodné kozmetické produkty, ktoré zvýrazňujú ich prirodzenú krásu a riešia ich problémy.

Pozývame vás, aby ste si vyskúšali naše vzorky kozmetiky a zažili rozdiel, ktorý prírodná, kvalitná kozmetika dokáže urobiť pre vašu pokožku. Ďakujeme, že ste si vybrali náš eshop s kozmetikou a tešíme sa, že vás čoskoro opäť strostlivo zabalíme objednávku.

Ako získať vzorku?

Stačí ak u nás nakúpite akékoľvek produkty z nášho portfólia a vzorka k objednávke vám bude automaticky pribalená. Takto si môžete nájsť vo svojom balíčku náhodnú vzorku šampónu, denného pleťového krému, nočného pleťového krému, krému pre citlivú pleť alebo vzorku ružovej organickej vody. 

V dátume od 13.3-17.3.2023 pre prvých 200 zákazníkov máme pripravenú 2ml vzorku čistiaceho pleťového mllieka exkluzívnej rady Bio Damascena od Alteya Organics.

Ak máte záujem o inú vzorku, napíšte nám do poznámky o aký typ vzorky máte záujem a my sa vynasnažíme výjsť vám v ústrety.