Vianočné tipy na darčeky

05. 11. 2019

Kozmetika patrí k najčastejším darčekom pod stromček. Prečo je tomu tak? Kozmetika je najdostupnešia varianta Vianočného darčeka s takmer nekonečnými možnosťami a ak si ju môžeme objednať z pohodlia domova je to často voľba číslo jedna. Veď predsa kozmetiku používajú všetci, malí, veľkí a aj naši domáci miláčikovia. Ako však dať kozmetikou najavo, že to nebola kúpa tzv. "z núdze cnosť"?

Vianočné tipy pre mužov

Pri výbere darčeka pre muža buďme optatrní, ak máme blízky vzťah a dobre sa poznáme (napríklad ak kupujeme darček pre otca) môžeme sa inšpirovať výživovými doplnkami alebo produktami na zlepšenie rastu vlasov. Nový partner by sérum proti vypadávaniu vlasov mohol brať ako urážku a preto opatrne :) Pre partnera je vhodným darčekom luxusný set kozmetiky s parfumom alebo obľubenými produktami dennej spotreby. 

PRE OTCA / STARÉHO OTCA

PRE PARTNERA

Vianočné tipy pre ženy

Potešiť ženu kozmetikou sa môže zdať ľahšie ako potešiť muža. Ženy používajú kozmetiku určite častejšie a vo väčšom množstve ako muži, ale tiež aj dbajú na jej výber oveľa viac. Akým kozmetickým darčekom teda potešiť ženu? Ak spolu žijete v jednej domácnosti môžete staviť na istotu, poobzerať sa v kúpeľni a kúpiť produkty, ktoré už používa a pomaly jej dochádzajú. Alebo môžete vyskúšať niečo nové, napríklad, ak používa krém na hydratáciu v bio kvalite, poobzerajte sa po bio produktoch s označením moisture alebo hydratation. Na suchú pleť hľadajte výrobky s označením nourishing, pre zrelú pleť s označením anti-age alebo ageless.

Ak si netrúfate na pleťovú kozmetiku vyskúšajte telovú starostlivosť, každá žena rada skúša nové veci a preto darčekovým balíčkom určite nič nepokazíte. Pri parfémoch vyberajte opatrne, pre výber tej správnej vône musíte poznať vkus a typ osobnosti. Ak žena miluje vône ruží poobzerajte sa parfumoch s obsahom ružového oleja. Pre milovníčky sviežich vôní vyberajte tie s obsahom citrusov alebo jemných kvetín.

PRE MAMU / STARÚ MAMU

  • Ružový olej v Bio kvalite Alteya Organics - 100% čistý ružový olej omladzuje, vyživuje a hydratuje celé telo, má pozitívne terapetutické účinky a je možné ho použiť do krémov, aróma lámp, kúpeľa a telovej kozmetiky - ružový olej je skutočným tekutým zlatom Bulharska

PRE PARTNERKU

  • Parfum SAVE THE BEAUTY - jedinčná kompozícia malín, jazmínu a medu s úžasnou výdržou v krásnom balení.

  • VENIRA - komplexná starostlivosť o pleť, nechty a vlasy 

Ak potrebujete poradiť alebo zistiť viac infomácii o produktoch neváhajte nás kontaktovať emailom info@bioruza.sk alebo telefonicky +421 905 864 140 radi Vám poradíme!

Novinky