Nobilis Tilia - Láska na prvý a každý ďalší dotyk

18. 06. 2020

S vášňou, akou sa venujú zdokonaľovaniu produktov a celkovej harmonizácií života patria medzi priekopníkov na českom trhu od roku 1994. Latinský názov značky znamená Krásna Lipa, čím zložili poklonu mestu (Krásná Lípa), pod ktorého správu dodnes spadajú, hoci sa sídlo presunulo do Vlčej Hory v národnom parku České Švajčiarsko.

Tu zrealizovala Nobilis Tilia svoj sen o oáze pokoja. Návštevnícke centrum sprístupnilo verejnosti predajňu a čajovňu v priestoroch bývalej dedinskej školy. Postupne vzniklo centrum aromaterapie ako miesto zasvätené relaxácii, vôňam, rastlinám a vzdelávaniu.

Základom kozmetiky Nobilis Tilia je vôňa a blahodárne účinky čisto prírodných éterických olejov. Využíva ich liečebné účinky na udržanie alebo zlepšenie zdravia. Upozorňujú na prvotriedny overený prírodný pôvod čím sa maximalizuje účinnosť bioaktivných látok.

Sympatický je aj minimálny ekologicky dopad značky na životné prostredie. Neustálymi inováciami sa usilujú o maximálne šetrný prístup k prírode a samozrejme netestujú kozmetiku ani suroviny na zvieratách.

Vegánska kozmetika

Etické správanie k prírode aj ľudom je základnou hodnotou Nobilis Tilia. Usilujú sa o maximálne šetrné spracovanie prírodných materiálov, znižujú dopad výroby a odmietajú živočíšne suroviny, pre ktorých získanie by museli zvieratá zomrieť. Jedinečné účinky niektorých prírodných látok sa jednoducho nedajú nahradiť, preto v niektorých výrobkoch používajú vybrané včelie produkty.

Nobilis Tilia priťahuje ľudí s podobným nastavením. Nadšenci prírodnej kozmetiky veria, že na ich kvalite produktov poznať vášeň a láskyplnú starostlivosť, s ktorou sa venujú výrobkom od nákupu surovín až po predaj.

U nás v ponuke teraz nájdete napríklad aj upokojujúcu avokádovú masku. Pripájame zopár dôvodov, prečo si ju zamilovať :)

  • vďaka lecitínu a aloe vera intenzívne hydratuje

  • pôsobením avokádového oleja regeneruje do hĺbky a zvláčňuje ju

  • vďaka levanduli a bisabololu upokojuje pleť a zmierňuje podráždenie

  • je vhodná pre suchú, citlivú aj unavenú pleť

Novinky