Doprava zadarmo nad 35 €

Skutočne kvalitné medicinálne huby pomáhajú pri liečbe rakoviny, autoimunitných ochorení, cukrovke, chronických zápaloch, hypertenzii, psychických a mnohých iných problémoch. MycoMedicu využíva množstvo lekárov, mykoterapeutov a taktiež praktici tradičnej čínskej medicíny.

Nakoľko medicinálne huby sa používajú pri liečbe množstva závažných ochorení, je mimoriadne dôležité zvoliť kvalitný preparát z poctivých surovín so správnym pomerom účinných látok. Množstvo firiem sa predháňa v znižovaní cien zásahmi do procesov, zloženia alebo spolupracuje s nepreverenými pestovateľmi. Výsledkom je znížená účinnosť produktu.

Účinné produkty sú bezpečné a kvalitné na základe spolupráce s dodávateľmi hubovej suroviny najvyššej možnej kvality. Kultivujú sa v čínskych provinciách s prakticky nedotknutou prírodou. Neobsahujú pesticídy, plesne, ťažké kovy a ani nebezpečné mikroorganizmy pre naše telo. Hubová surovina je testovaná v nezávislom nemeckom laboratóriu AGROLAB. Finálna výroba MycoMedica prebieha pod najprísnejším hygienickým dohľadom v Českej republike.

Ľudské telo nie je schopné stráviť chinín (obal hubových buniek), pretože nemá všetky potrebné enzýmy. Aby sme vyťažili čo najviac účinných látok, je nutné huby spracovať, tak aby sa obal narušil. Najoptimálnejšou metódou je extrakcia.

Hlavnými, ale určite nie jedinými účinnými látkami medicinálnych húb sú polysacharidy. Narozdiel od hubového prášku, ktorý obsahuje maximálne 3% polysacharidov, v extraktoch MycoMedica ich nájdete 30-50%. Na trhu sa objavujú aj extrakty s ich vyšším obsahom, ale ten nezaručuje vyšší efekt. Pomer účinných látok v každej hube tvorí jej jedinečnosť a udáva jej zdravotné benefity. Zvyšovanie podielu sacharidov na úkor iných prospešných látok úplne mení podstatu danej huby.

Dlhoročná prax ukázala, že optimálny podiel polysacharidov je na hranici 30% . Tento názor potvrdilo množstvo lekárov a praktikov tradičnej čínskej medicíny. MycoMedica je najvýznamnejší východoeurópsky výrobca produktov z medicinálnych húb.

Kvalitné medicinálne huby môžu pomôcť aj vám. :)