Hrejivé objatie gáfrových krémov Wooden Spoon

18. 01. 2021

Jedinečný produkt na trhu

Wooden Spoon zimný gáfrový krém obsahuje prírodný gáfor, kryštály mäty (mentol) a šesť esenciálných olejov známych pre ich mocné protivírusové a protizápalové vlastnosti: čajovník, zázvor, rozmarín, levanduľa, tymián a eukalyptus.

Aplikuje sa večer v hojnom množstve na chrbát, hruď a nohy hĺbkovou masážou. Následne si oblečiete teplú vrstvu oblečenia, aby ste udržiavali teplo po masáži najdlhšie ako to pôjde. Najlepšie je ho kombinovať so šálkou aromatického čaju na vyvolanie potenia. Je to perfektné riešenie po lyžovaní, snežných vojnách alebo po úspešnom ignorovaní pravidla neskákania do kaluží. :D

Jedinečná zmes s vysokým obsahom gáfru

  • Gáfor je prírodný produkt nachádzajúci sa v dreve gáfrovníka lekárského. Po stáročia sa používa pre jeho antiseptické, protizápalové a protivírusové vlastnosti. Má hrejivé účinky a špecifickú vôňu, ktorá pomáha pri uvoľňovaní zapchatého nosa. Dnes jsa nachádza gáfor hlavne v syntetickej forme. Wooden Spoon používa prírodný, potravinársky gáfor najlepšej kvality v Európe.

  • Mätové kryštály, známejšie ako mentol, sú odvodené z éterických olejov z niekoľkých druhov mäty. Majú relaxačný účinok na bolesť a napätie svalov. Majú súčasne zľahka chladivý aj hrejivý účinok.

  • Čajovníkový esenciálny olej – má špecifickú arómu. Vysoko cenený prírodný elixír pre jeho antibakteriálne, antivírusové, protiplesňové a imunitu podporujúce vlastnosti.

  • Zázvorový esenciálny olej – špecifická štipľavá aróma. Uvoľňuje svaly, posilňuje imunitný systém, má baktericídne účinky.

  • Rozmarínový esenciálny olej – má silné antibakteriálne účinky.

  • Tymianový esenciálny olej – jemná bylinková aróma. Stáročia je známy pre svoj blahodárný účinok na horné a dolné dýchacie cesty. Upokojuje kašeľ.

  • Eukalyptový esenciálny olej – silný antiseptický a antivírusový účinok. Veľmi účinný pri nádche a kašli.

Poznámka: Kvôli vysokému obsahu esenciálnych olejov, vždy urobte test na toleranciu. Použite malé množstvo na vnútornu stranu zápästia. V prípade nejakých začervenaní alebo alergií nepoužívajte. Použitie na deťoch pod 6 rokov konzultujte s lekárom.

Wooden Spoon - Hrejivé objatie prírodného gáfru a esenciálnych olejov počas chladných zimných mesiacov.

Novinky