HOLIKA HOLIKA

20. 10. 2020

Aj vy si kladeiete otázku, prečo je Kórejská kozmetika vo svete tak populára?

Prvým dôvodom je, že kórejské ženy dbajú o svoju pleť viac než hociktorý iný národ. Populárnymi zákrokmi v Kórei sú najmä plastické operácie (vraj každá piata kórejčanka má za sebou zákrok u plastického chirurga), bielenie pleti a dôkladé čistenie. Pleť má vyzerať sviežo a mladistvo aj bez použitia make-upu. Práve posadnutosť kórejčaniek po bezchybnom vzhľade vytvorila na trhu prvý BB krém - produkt, ktorý splní hydratačné vlastnosti krému a pleť zjedotí bez zbytočného zaťaženia. Vo svete získal veľkú obľubu a na trh sa začali dostávať ďalšie kórejčankami ovsedčené produkty a značky. Veď, kto by netúžil mať porcelánovú pleť bez jedinej chybičky :)

Ďalším dôvodom je, že kórejské ženy by neriskovali poškodenie pleťi a rozhodne by neinvestovali do niečoho čo nefunguje a preto kozmetika z Kórei je považovaná za účinnú a bezpečnú (aj tu sa môžu nájsť podvodníci-treba nakupovať kozmetiku od overeného preajcu).

Aby sme sa o účinkoch koréjskej kozmetiky presvedčili na vlastnej koži vyskúšali sme značku Holika Holika. Jej skvelé hydratačné aloe vera gély ste možno u nás našli už v lete a pre veľký záujem sme sa rozhodli sortiment rozšíriť. Okrem rady Aloe Vera, nájdete u nás plátené masky, pleťové séra a šťavnatý hydratačný melónový gél.

Holika Holika

Novinky