Čo sa skrýva vo fialových flakónoch značky Renovality?

20. 02. 2020

Táto česká rodinná značka produkuje prírodnú kozmetiku, primárne sa zameriava na distribúciu ľahkovstrebateľných lisovaných olejčekov zo starostlivo vybraných rastlín. Nakoľko sa pýšia prívlastkom prírodná kozmetika, v ich produktoch absentuje akákoľvek syntetika, farbivá, konzerváčne látky a tiež aj minerálne oleje. Poznávacím znamením značky je fialový flakónik.

Prečo Renovality zvolili práve fialové sklo?

Všetky rastlinné bunky potrebujú na rast buniek svetlo, ak však rastlina dosiahne dospelosť, vplyv svetla sa mení na negatívny a urýchľuje proces rozpadu buniek. Práve Miron fialové sklo, dokonalý obalový materiál, filtruje takmer celé farebné spektrum a tak predlžuje životnosť a účinnosť produktov.

Produkty:

V poslednom článku na blogu sme si predstavili sérum s kyselinou hyalurónovou, zázrak na vypnutú a hydratovanú pleť (viac sa dočítate tu). Pokiaľ sa neviete rozhodhodnúť, ktorý výrobok je pre vás najvhodnejší, ponúkame stručný prehľad :

  • Odličovacie sérum (dostupné tu)

Vhodné na všetky typy pleti. Použitie: Nastriekame na tvár alebo tampónik, odstránime nečistoty a make-up krúživými pohybmi a následne vlhkou a hlavne čistou hubkou zmyjeme zvyšky.

  • Moringový olej lisovaný za studena (dostupný tu)

Vhodný je primárne na suchú nejednotnú pleť, napomáha dosiahnutiu rovnomernejšej pigmentácie a a taktiež pri problematickej pleti. Zároveň ho viete využiť aj ako šikovného bojovníka s lupinami alebo lámavosťou vlasov.

  • Argánový olej lisovaný za studena (dostupný tu)

Pomáha všetkým typom pleti s redukciou vrások a hydratáciou. Zachraňuje suché vlasy bez vitality. TIP: Olej votrite do vlasov, zabaľete do uteráka a nechajte pôsobiť aspoň 10-15 min. , následne vlasy dobre umyte a opláchnite. Po zábale zostanú vlasy zregenerovanejšie, jemnejšie a živšie. :)

Novinky