doprava zadarmo

11. 09. 2019

Všetci túžime po krásnom bielom úsmeve, ale zriecť sa kávy, čajov, farebného ovocia, fajčenia alebo pitia červeného vína je ťažké a niekedy až nemožné. Zabezpečenie umývania zubov po každom jedle je tiež náročné a preto sa nám na zuboch usádza povlak a farebné pigmenty.

Každodenným umývaním zubov sa nám podarí odstrániť povlak avšak farebných pigmentov sa zbaviť nemusíme. Takisto ani domáce pokusy o bielenie zubov sódou bikarbónou alebo citrónovou šťavou sa neodporúča nakoľko môže dôjsť k poškodeniu zubnej skloviny.

Svojim zúbkom sa určite zavďačíte pravidelnou návštevou u dentálneho hygienika, odstráni Vám zubný kameň a vyčistí nánosy pigementov a zubného povlaku. Zúbky budú belšie a hladšie a nečistoty sa budú menej usádzať, ale čo robiť v čase medzi návštevami dentálneho hygienika?:

  • Pravidelne a dôkladne umývať zuby (minimálne 2x za deň)
  • používať kefku s rovno zrezanými štetinami
  • zuby si umývať kvalitnými zubnými pastami bez obsahu cukrov a abrazívnych čiastočiek
  • 2-3x týždenne použiť na čistenie bieliaci prášok s obsahom aktívneho uhlia
  • po konzumácii farebných jedál alebo nápojov umyť zuby a ak nemáme možnosť aspoň vypláchnuť ústa čistou vodou.

Náš tip:

Pre udržanie prirodzene bielych zubov odporúčame vyskúšať zubnú pastu s aktívnym uhlím. Aktívne uhlie má vysokú absorbčnú schopnosť, odstraňuje povlak bez poškodenia zubmej skloviny a udržuje zuby biele a krásne. Vyskúšajte zubnú pastu Nordics aktívne uhlie + matcha teraz ju nakúpite so zľavou alebo polárnu noc od Natura Siberica

Ak uprednostňujete balenie v skle máme niečo aj pre Vás :) Bieliacu zubnú pastu Ben&Anna v skle

Zľavy nájdete TU

 

 

Novinky