Rozdávame ružovú vodu zadarmo

Hrotlife - Hrotlife

Predstavujeme projekt Hrotlife.

V klasickej medicíne často chýba komplexné vnímanie problémov a človek sa ocitne v nekonečnom kolobehu behania po doktoroch. Ľudia (mladí i starí), ktorí podcenili prevenciu v oblasti zdravia, a chtiac-nechtiac sa ocitli v slepej uličke. 

Projekt Hrotlife je inšpirovaný vysokohorskou prírodou, kde sa všetko živé musí adaptovať na drsné podmienky, aby prežilo. Stresujúci život v mestách nás síce neohrozuje priamo na živote, ale nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Ak budeme slepí k signálom nášho tela, ľahko sa môžeme ocitnúť v situácii, z ktorej nájsť východisko už bude náročné. Adaptogény a huby sú jednoznačnou cestou ako svoj organizmus posilniť v boji so stresom a nástrahami „rýchleho“ životného štýlu.

Ponúkame nový koncept doplnkov, ktoré sa u nás zatiaľ objavujú iba sporadicky. Chceme tieto prírodné adaptogény predstaviť aj Vám,  aby ste mohli objaviť v sebe nepoznané.

Nájdete u nás len tú najvyššiu kvalitu doplnkov. Sme v úzkom kontakte s výrobcami a pravidelne testujeme všetky výrobky, ktoré predávame. Vyberáme si kvalitných dodávateľov a produkty z biodynamického poľnohospodárstva, alebo divoký, avšak udržateľný zber priamo v lesoch.

Ich výrobky nájdete hlavne v týchto kategóriách:

Doplnky stravy

Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre