Doprava zadarmo nad 45€
Neviete si s niečím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka

Jemná detská pokožka si vyžaduje špeciálnu pozornosť a kvalitnú prírodnú kozmetiku. V e-shope Bioruža nájdete výrobky spĺňajúce najprísnejšie kritéria stanovené pre detskú kozmetiku. Nakúpte všetko potrebné online v pohodlí vášho domova. V ponuke nášho e-shopu nájdete detskú kozmetiku pre novorodencov aj staršie deti - plienky, sprchové gély a šampóny, krémy proti zapareninám, detské telové oleje, detské zubné pasty a kefky, ale aj detské…

Zobrazit více
Zobraziť filtre
Must have do pôrodnice – čo by vám v taške nemalo chýbať?

Must have do pôrodnice – čo by vám v taške nemalo chýbať?

Blíži sa termín pôrodu a vy už dobre viete, že to môže prepuknúť prakticky kedykoľvek? Zvyšuje sa u vás stres a nervozita, pretože ešte stále nemáte veľa vecí hotových? Medzi ne môže patriť aj zbalená taška do pôrodnice, ako pre vás, ako pre mamičku, tak aj pre vaše bábätko. Je dobré si pripraviť zoznam, čo do pôrodnice zbaliť. Jedine tak budete mať skutočne všetko a budete sa cítiť lepšie, že môžete ďalšiu položku odškrtnúť. Čo je teda must have do pôrodnice?

Zamerané na plienky: Ako vybrať tie správne pre vaše deti?

Zamerané na plienky: Ako vybrať tie správne pre vaše deti?

Prebaľovanie je prirodzenou súčasťou každodennej starostlivosti o bábätko a to aj niekoľkokrát denne. Častou a obľúbenou voľbou sú jednorazové plienky, ktoré sú taktiež veľmi veľkou úsporou času. Plienky tak sú neoddeliteľnou súčasťou vašich detí a je teda viac než dôležité vybrať tie správne. Ktoré budú pre vaše bábätko tie najlepšie?