Doprava ZADARMO nad 45€

ALTERNATÍVA NA KTOREJ ZÁLEŽÍ


Rýchlo sa rozvíjajúca značka zubnej starostlivosti. Veda, udržateľnosť a spokojnosť zákazníkov sú hnacou silou.

Nordics prináša nový typ profesionálnej starostlivosti o ústnu dutinu.
Pretvára tradičné produkty zubnej starostlivosti a spája roky odborného výskumu s univerzálnou výzvou trvalej udržateľnosti. Oddanosť inováciám je to, čo robí Nordics výnimočnými a mení zákazníkov na fanúšikov.

Iba kolektívne úsilie môže viesť k pozitívnym zmenám.
Každým nákupom Nordics priamo prispievate k ochrane a zachovaniu našich morí a oceánov.

Nordics ako nový druh prírodnej ústnej starostlivosti, inšpiruje k zmene.
Zmene k lepšiemu, ktorá môže viesť k inému a udržateľnému mysleniu.

 

 

Zodpovední k životnému prostrediu

Tradičné zubné produkty- nový druh vysoko kvalitného, enviromentálne priateľského sortimentu starostlivosti o ústnu dutinu. Rukoväte zubných kefiek sú vyrobené zo 100% biologicky odbúrateľného bambusu so štetinami z recyklovaného a recyklovateľného nylonu. Zubné pasty sú starostlivo vyvinuté, aby mali používateľské skúsenosti vynikajúce a zároveň nepoužívali vôbec žiadne škodlivé prísady.

Obaly z CUKROVEJ TRSTINY
Veľkým ekologickým problémom súvisiacim s tubami zubnej pasty bolo, že sa jednoducho nedajú recyklovať a po použití je takmer nemožné ich vyhodiť. Je to vďaka jemnej hliníkovej vrstve vo vnútri tuby, ktorá chráni arómu pred únikom počas dlhej skladovateľnosti produktu.
Prevrátili štandardný spôsob výroby zubnej pasty naruby a koncom roka 2020 predstavili prvú tubu vyrobenú výhradne z cukrovej trstiny

Zobraziť filtre