DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Klorane

Botanická starostlivosť so starostlivo vybranými prírodnými aktívnymi látkami vhodná pre celú rodinu.

Klorane o Vás stará už viac ako 50 rokov. Rovnako dlho stará aj o prírodu a chráni jej bohatstvo. Pán Pierre Fabre založil rovnomennej laboratória Laboratoires Pierre Fabre v roku 1962. Mladý lekárnik prepojením svojich znalostí v oblasti chémie a botaniky vytvoril víziu novej kozmetickej značky, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr zrodí pod menom KLORANE.

Lepšie pestovať

100% kultúr našich rastlinných aktívnych látok nemá žiadny negatívny vplyv na obnovu samotnej rastliny. Aby sme zašli v ochrane rastlín a ich ekosystému ešte ďalej, uprednostňujeme organické poľnohospodárstvo alebo alternatívne metódy s nižším dopadom na životné prostredie (bez hnojív a pesticídov).

Lepšie chrániť a rešpektovať prírodné zdroje

Naša nadácia Klorane Botanical Foundation vyvinula pre vyššiu ochranu prírodných zdrojov celosvetovej programy na záchranu biodiverzity a ekosystémov. V Senegale sme počas 7 rokov vysadili 70 000 datľovníkov púštnych v rámci projektu Veľká zelená múr, ktorý má za cieľ brániť rozširovaniu púšte.

Výskum a inovácie

Naši odborníci na botaniku neustále hľadajú inovácie, ktoré by vyzdvihli účinky rastlín na vlasy a vlasovú pokožku. 13 našich rastlinných aktívnych látok je exkluzívnych a ich účinnosť je preukázaná lekárnikov a dermatológmi. Naším záväzkom je ponúkať čím ďalej tým viac prírodné zloženie našich prípravkov. Od roku 2019 každý novo uvedený prípravok starostlivosť bez oplachovania obsahuje minimálne 95% prírodných zložiek.

Bezpečnosť a sledovateľnosť

Naši odborníci na botaniku skúmajú rastlinnú ríšu, aby vybrali najvhodnejšie druhy rastlín. Zároveň zaručujú prísnu farmaceutickú kontrolu od ich pestovania až po extrakcii a výrobu finálneho produktu na území Francúzska.

Transparentnosť

Zloženie našich prípravkov je uvedené na obaloch tak, ako si to žiadajú predpisy. Aby sme zašli ešte ďalej, vysvetľujeme podrobnejšie, aké aktívne látky používame.