Doprava zadarmo nad 60 €

EcoRevolution

Spoločnosť EcoRevolution vznikla v roku 2020 ako Marketplace pre eko produkty všetkého druhu. Od eko obalov, eko drogérie, eko kozmetiky až po zdravé potraviny a doplnky stravy. Aby nezostali len pri distribúcii, rozhodli sa priniesť na trh vlastné produkty.

V EcoRevolution sú presvedčení, že nové ekologické pracie pásiky sú skutočnou revolúciou v oblasti udržateľného a šetrného prania. Pracie pásiky sú silne koncentrovaný prací prostriedok, úplne nahrádzajú klasické pracie prostriedky. Pásik stačí vložiť priamo do práčky. Pracie pásiky sú skladné, ľahké, ušetria veľa miesta a vďaka svojej kompatibilite sa skvele hodia na cestovanie. Sú hypoalergénne, neobsahujú fosfáty a parabény, sú bez pridaných parfémov, vhodné aj pre deti. Bielizeň je po vypraní jemná a príjemne vonia.

EcoRevolution prináša na trh dokonalý produkt, ktorý spĺňa nielen potreby zákazníkov, ale taktiež prispieva k ochrane životného prostredia. Každý prechod na ekologické a prírodné produkty je krokom pre zelenšiu planétu.