Info o kozmetike

Vyskúšali ste našu kozmetiku? Máte s ňou pozitívne alebo negatívne skúsenosti ? Napíšte nám aké pocity máte v našej diskusií. Pomôžte ostatným ľudom pri výbere kozmetiky. Ktorá rada vás zaujala ? 

Opýtajte sa nás verejne, my vám odpovieme.


Táto diskusia je určená pre reálne recenzie našich zákaznikov .

Diskusia


Angelika Mikusova 11. 10. 2017, 16:40

Dobry den, dakujem za vzorky denneho,nocneho aj ocneho kremu. Bola som s nimi velmi spokojna-hodnotim maximalne pozitivne. Myslim, ze si kremiky poprosim od manzela pod stromcek...uz sa tesim...

Lucia 20. 09. 2017, 23:09

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za vzorky. Prišli mi 3 - denný, nočný a očný krém, všetky z ružovej vody. Denný a nočný krém hodnotím veľmi pozitívne, krásne voňajú a pleť je po nich príjemné hebká a hydratovaná. Očný krém mi nesadol, štípalo ma očné okolie. Prečítala som si zloženie a zistila, že obsahuje parfum. Bolo to spôsobené asi tým preto nie je vhodný pre moje citlivé očné okolie.

Adriana 05. 09. 2017, 22:33

Ďakujem pekne za vzorky, ktoré ste mi poslali. Šampóny, ktoré som skúsila mali príjemnú vôňu a po uschnutí som mala vlasy jemne a vyzerali zdravo. Jedine čo bolo horšie je rozčesávanie vlasov inak som spokojná :)

Radoslav Conev Administrátor 05. 09. 2017 | 22:35

Dobrý deň,

Áno preto sa odporúča používať po šampóne kondicionér. Keďže tieto šampóny neobsahujú silikóny ktoré by  podporili to rozčesavánie.

Pekný deň prajeme

Mária 01. 09. 2017, 07:46

Ďakujem za vzorky, otestovala som všetky. Plná spokojnosť s účinkom, ľahko roztierateľné, pokožka zostala matná. Paradoxom je, že mi vadila pekná vôňa. Mám rada krémy bez vône- neutrálne.

Zdenka Sabanošová 29. 08. 2017, 09:41

Zatiaľ som použila iba 2 vzorky. Je to málo aby som mohla posúdiť či je dobrá alebo zlá. Vôňa je pekná. Pripomína mi šampóny čo boli v takých malých sklenených fľaštičkách.