Info o kozmetike

Vyskúšali ste našu kozmetiku? Máte s ňou pozitívne alebo negatívne skúsenosti ? Napíšte nám aké pocity máte v našej diskusií. Pomôžte ostatným ľudom pri výbere kozmetiky. Ktorá rada vás zaujala ? 

Opýtajte sa nás verejne, my vám odpovieme.


Táto diskusia je určená pre reálne recenzie našich zákaznikov .

Diskusia


Lenka 13. 09. 2020, 12:56

S priatelom sme testovali vzorku opalovacieho mlieka WoodenSpoon. S opalovacim mliekom sme boli spokojni, nezanechaval biele flaky a stacilo nam naniest aj mensie mnozstvo produktu :) Dakujeme :)

Petronela Miklóšová 12. 09. 2020, 09:20

Testovala som opaľovacie mlieko Sunscreen Lotion Baby & Family. Mlieko je hustejšej konzistencie, cim male mnozstvo sa da rozotriet na vacsiu plochu, prijemne jemne vonia, nezanechava mastny film, dobre sa vstrebe, je vodeodolny, takze vhodny aj na plaz. Zanechava trochu biely film, ale po par minutach sa vstrebe. Vyrobok hodnotim dobre

Denisa Bučková 11. 09. 2020, 17:21

Ďakujem za vzorku opalovacieho kremu Woodenspoon. Produkt mi velmi vyhovoval, strukturou, vonou a dobre splnil cieľ. Odporúčam 🙃

Erika 04. 09. 2020, 18:37

Opaľovacie telové mlieko WoodenSpoon
So vzorkou som bola spokojná, mlieko sa dobre rozotiera a má príjemnú vôňu

Laura Bilíková 01. 09. 2020, 21:35

Opaľovacie telové mlieko WoodenSpoon

Leto sa síce pomaly končí, ale pred slnkom sa treba chrániť celý rok. A taktiež celú rodinu. Myslím, že opaľovacie mlieko od WoodenSpoon je správna voľba pre všetkých, ktorým záleží na kvalite a zložení produktu. Krém obsahuje prírodné látky, napríklad bambucké maslo alebo kokosový olej, čo sa odráža aj na príjemnej vôni a konzistencii telového mlieka. Je hutnejší, poctivo sa vstrebáva do pokožky a vydrží dlho. Nezanecháva mastné olejnaté stopy ani biele škvrny. Ochráni pleť pred škodlivým žiarením a nerozpúšťa (sa) vo vode nepriaznivé zložky. Naopak je vodeodolný, tým pádom ideálny na pláž. Veľkým plusom je fakt, že značka netestuje na zvieratách. Produkt je výborný, z kvalitných zložiek, spĺňa svoju funkciu a neškodí životnému prostrediu. Myslím, že je vhodný pre každú rodinu i jednotlica, ktorým záleží na kvalite aj zodpovednosti výrobcu či samotného produktu.