DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Detská výživa - Kendamil

Mlieko od mamy obsahuje biologické látky, kvôli čomu je pre dieťatko tým najlepším spôsobom výživy. Jednou zo základných zložiek mlieka je tuk, ktorý je pre dieťa ľahko dostupným zdrojom energie a ovplyvňuje vývoj jeho imunitného systému. Pokiaľ mamička z akéhokoľvek dôvodu nemôže dojčiť, prichádza na rad umelé mlieko.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Mlieko od mamy obsahuje biologické látky, kvôli čomu je pre dieťatko tým najlepším spôsobom výživy. Jednou zo základných zložiek mlieka je tuk, ktorý je pre dieťa ľahko dostupným zdrojom energie a ovplyvňuje vývoj jeho imunitného systému. Pokiaľ mamička z akéhokoľvek dôvodu nemôže dojčiť, prichádza na rad umelé mlieko. Takéto mlieko by sa malo čo najviac podobať tomu ľudskému.

Na výrobu mliek Kendamil je použité mlieko od voľne sa pasúcich kráv, ktoré z biologického hľadiska patria do radu cicavcov. Ľudskému mlieku je veľmi blízke, pretože ide o plnotučné mlieko, nemusí sa doň už mliečny tuk pridávať. Kendamil, značka umelej detskej výživy zahŕňa predovšetkým dva prémiové rady mlieka - základná rada a rada v kvalite bio. Mlieka neobsahujú palmový olej, sóju, rybí olej či geneticky modifikované suroviny. Omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny sú rastlinného pôvodu a získavajú sa priamo z morských rias. Je to preto, že rybí tuk, ktorý je ich obvyklým zdrojom, nemusia niektoré deti dobre znášať.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.