DOPRAVA ZADARMO nad 60€
Poradenstvo pri výbere produktov

Darčekové sety - Konzistencia - tuhá

Rozmýšľate, čím by ste potešili svojich blízkych? Nechajte sa inšpirovať našim výberom darčekových setov kvalitnej kozmetiky.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Rozmýšľate, čím by ste potešili svojich blízkych? Nechajte sa inšpirovať našim výberom darčekových setov kvalitnej kozmetiky.

Kozmetické darčeky

sú vždy obľúbenou voľbou, pretože ponúkajú širokú škálu možností starostlivosti o pleť, vlasy a telo. Tu je niekoľko nápadov na kozmetické darčeky:

1. Kozmetické sady: Darčekové sady sú skvelou možnosťou, pretože obsahujú viac kozmetických produktov v jednom balení. Môžete vybrať sadu s rôznymi produktmi, ako sú pleťové krémy, masky, telové mlieka, šampóny, kondicionéry a podobne.
2. Pleťová starostlivosť: Darujte produkt pre pleťovú starostlivosť, ako je hydratačný krém, sérum, očný krém, tonikum alebo čistiace mlieko. Zamerajte sa na kvalitné značky a prírodné ingrediencie.
3. Make-up: Pre milovníkov líčenia môžete vybrať make-up paletu, rúž, očnú linku, riasenku, tvárový bronzer alebo rúž na pery. Vyberte farby a odtiene, ktoré by sa mohli páčiť obdarovanej osobe. Pozrite si celú kategóriu našej dekoratívnej kozmetiky, ktorú ponúkame.
4. Vlasy: Darujte produkt pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny a kondicionéry, masky na vlasy, oleje na vlasy alebo stylingové produkty. Venujte pozornosť typu vlasov a potrebám obdarovanej osoby.
5. Telová starostlivosť: Produkty pre telovú starostlivosť sú ďalšou skvelou voľbou. Môžete vybrať telové mlieka, krémy, sprchové gély, kúpeľové soli, peelingy alebo balzamy na pery.
6. Aromaterapia: Darujte aromaterapeutické produkty, ako sú esenciálne oleje, vonné sviečky, difuzéry alebo balzamy na pery s prírodnými vôňami. Ešte viac produktov nájdete v kategórií Aromaterapia.

V e-shope Bioruža vám ponúkame darčekové sety, sladkosti a kozmetiku z ružovej vody od značky Rose of Bulgaria, darčekové sety prírodnej kozmetiky od značky WoodenSpoon, voňavé balenia vlasovej a telovej kozmetiky od značky Aroma, či balíček chinínovej kozmetiky a mnoho ďalších darčekových setov, ktoré sme pre vás starostlivo pripravili. Nájdete pánske aj dámske darčekové sety, luxusné balenia aj kozmetické balíčky pre deti. Prezrite si celú našu ponuku a vyberte darčekový set, ktorý poteší.